• خانه
  • اخبار
  • قاضی ادعای ماسک مبنی بر اینکه محدودیت های توییت های او ناقض متمم اول قانون اساسی است را رد می کند

قاضی ادعای ماسک مبنی بر اینکه محدودیت های توییت های او ناقض متمم اول قانون اساسی است را رد می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
قاضی ادعای ماسک مبنی بر اینکه محدودیت های توییت های او ناقض متمم اول قانون اساسی است را رد می کند


ایلان ماسک در حالی که از دادگاه دور می شود با خبرنگاران صحبت می کند.

بزرگنمایی / ایلان ماسک هنگام خروج از دادگاه فدرال در نیویورک در روز پنجشنبه 4 آوریل 2019 با نمایندگان رسانه ها صحبت کرد.

یک قاضی فدرال تلاش ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا را برای خروج از توافقنامه با کمیسیون بورس و اوراق بهادار که تسلا را ملزم به اعمال محدودیت هایی بر اظهارات ماسک در رسانه های اجتماعی می کند، رد کرد.

قاضی همچنین درخواست ماسک برای لغو بخش‌هایی از احضاریه SEC را رد کرد، کمیسیونی که به دنبال اسنادی است مبنی بر اینکه آیا قبل از ارسال توییت اخیر در مورد فروش سهام تسلا، تأیید قبلی را دریافت کرده است یا خیر. حکم علیه ماسک روز چهارشنبه توسط قاضی لوئیس لیمن در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک صادر شد.

ماسک “مجبور نشد تا با کمیسیون SEC موافقت نامه ای صادر کند، و او “اکنون نمی تواند به دنبال لغو توافقی که عمدا و داوطلبانه منعقد کرده است، صرفاً شکایت کند که احساس می کند باید با آن موافقت کند.” زمانی که شبح دعوا خاطره ای دور است و شرکت او به نظر او تقریباً شکست ناپذیر شده است – او آرزو می کرد که اینطور نبود، “لیمن نوشت. قاضی همچنین ادعای ماسک مبنی بر اینکه SEC او را مورد آزار و اذیت قرار داده است، بی فایده خواند.

14 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات