• خانه
  • اخبار
  • قاضی ادعاهای حق نشر «ناکافی» در پرونده کلاهبرداری Destiny 2 را رد کرد

قاضی ادعاهای حق نشر «ناکافی» در پرونده کلاهبرداری Destiny 2 را رد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
قاضی ادعاهای حق نشر «ناکافی» در پرونده کلاهبرداری Destiny 2 را رد کرد


قاضی ادعاهای حق نشر «ناکافی» در پرونده کلاهبرداری Destiny 2 را رد کردسرنوشت 2 کلاهبرداران در دادگاه، بهتر است از دست ندهید. “>

بزرگنمایی / اگر هدف می گیرید سرنوشت 2 کلاهبرداران در دادگاه، بهتر است از دست ندهید.

وقتی سازندگان بازی برای جلوگیری از کلاهبرداران به دادگاه مراجعه می‌کنند، اغلب بر این ادعاها تکیه می‌کنند که ابزارهای کلاهبرداری نوعی نقض حق چاپ در بازی اصلی است. با این حال، هفته گذشته، یک قاضی فدرال ادعاهای مشابه حق چاپ را در پرونده ای علیه الف رد کرد سرنوشت 2 سازنده کلاهبرداران، گفت که توسعه دهنده Bungie “حقایق کافی برای ادعای قابل قبول ارائه نکرده است. [the cheat maker] اجزای کپی شده از کار Bungie.

این پرونده بر روی Aimjunkies تمرکز دارد، وب سایتی که ابزارهای تقلب را برای ده ها بازی محبوب ارائه می دهد. Bungie در ژوئن گذشته علیه سایت شکایت کرد، در آن زمان Aimjunkies مادران خود را برای Destiny 2 حذف کرد (در اینجا آرشیو شده) و برای توافق با توسعه دهنده وارد بحث شد. با این حال، این بحث ها در مورد توافق زمانی از بین رفت که Bungie در ماه نوامبر به دلیل عدم پاسخ به موقع AimJunkies به شکایت درخواست تصمیم مختصری کرد.

در شکایت اولیه خود، Bungie استدلال کرد که نرم افزار کلاهبرداری Aimjunkies “یکسان یا تقریباً مشابه آثار دارای حق چاپ است.” [i.e., Destiny 2]همچنین ادعا می‌شود که ابزارهای Aimjunkies با کپی کردن، تولید، تهیه آثار مشتق غیرمجاز، توزیع و/یا نمایش حق نسخه‌برداری Bungie Destiny را نقض می‌کنند. سرنوشت 2 به طور عمومی، همه بدون اجازه Bungie.”

5 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات