منو سایت

  • خانه
  • قابلیت پاسخگویی به پیامها در آینده به WhatsApp اضافه می شود

قابلیت پاسخگویی به پیامها در آینده به WhatsApp اضافه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

واتس اپ احتمالاً کاربران زیادی دارد. اما از نظر ویژگی ها ، این برنامه معمولاً ضعیف تر از بسیاری از رقبای خود است. این عبارت اغلب برای طراحی برنامه صادق است.

با این حال ، فقدان برخی ویژگی ها گاهی بیش از دیگران مورد توجه مخاطبان قرار می گیرد. پاسخ به پیام ها از جمله ویژگی های موجود در سایر برنامه های پیام رسانی ، از جمله پیام بومی فیس بوک است.

بنابراین ، برای پاسخ به پیام دریافتی ، کاربران فقط باید انگشت خود را برای مدت طولانی روی پیام فشار دهند و سپس بلافاصله با استفاده از نوار شکلک نمایش داده شده به پیام دریافتی پاسخ دهند. به این ترتیب ، کاربران از مشکل انتخاب گزینه پاسخ ، وارد کردن شکلک مورد نظر یا حتی وارد کردن برخی عبارات خلاص می شوند.

امروز اعلام شد که این ویژگی بالاخره در برنامه WhatsApp در دسترس خواهد بود. بدیهی است که این شرکت سعی دارد این ویژگی را با تعداد بسیار محدودی از کاربران آزمایش کند. تصویر زیر مربوط به شخصی است که پیام را دریافت کرده است. این پیام به وضوح نشان می دهد که شخص مورد نظر به عنوان یکی از کاربرانی که در فرآیند آزمایش شرکت کرده اند انتخاب شده است.

با قابلیت پاسخگویی به پیام ها ، کاربران برای دسترسی به این ویژگی باید آخرین نسخه واتس اپ را بارگیری و نصب کنند. اگر این کار را نکنید ، پیامی مطابق شکل بالا ظاهر می شود. متأسفانه زمان دقیق راه اندازی این ویژگی برای همه کاربران WhatsApp را نمی توان با قاطعیت اعلام کرد.

در واقع ، شروع فرایند آزمایش کمک چندانی در این زمینه نمی کند. گاهی اوقات واتس اپ ماه ها قبل از آماده شدن برای انتشار عمومی ، ویژگی های جدید این دستگاه را آزمایش می کند. بنابراین در حال حاضر ، مصرف کنندگان فقط باید منتظر بمانند. زیرا اکنون می دانیم که WhatsApp در حال توسعه یکی از بزرگترین نیازهای کاربران است.

انتشارات قابلیت پاسخ به پیامها در آینده به WhatsApp افزوده می شود ، اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.