• خانه
  • اخبار
  • فیلم‌ها و تلویزیون‌های Google Play با اندروید و iOS جایگزین می‌شوند

فیلم‌ها و تلویزیون‌های Google Play با اندروید و iOS جایگزین می‌شوند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
فیلم‌ها و تلویزیون‌های Google Play با اندروید و iOS جایگزین می‌شوند


Google TV به عنوان جایگزینی برای Google Play Movies & TV در iOS راه اندازی شد

افزایش (اعتبار: Google)

Google TV در حال برداشتن گام دیگری در جذب فیلم های Google Play است. این برنامه در iOS روز چهارشنبه راه اندازی می شود، جایی که یک ارتقاء در سایت برای فیلم ها و تلویزیون های Google Play است. همانطور که در ماه مارس اعلام شد، Play Movies & TV نیز در این هفته جایگاه خود را در فروشگاه Play Android از دست می دهد، جایی که در آن بخش سطح بالا بود. چیز زیادی از Play Movies و TV یا جاه طلبی های اصلی گوگل برای برند Play باقی نمانده است.

برنامه Google TV برای iOS.

برنامه Google TV برای iOS. (اعتبار: گوگل)

ابتدا می توانیم در مورد جدید صحبت کنیم: برنامه Google TV به iOS می آید. برنامه اندروید تا حدی یک فروشگاه رسانه و تا حدی یک راهنمای تجمع محتوا است. ممکن است متوجه شده باشید که وجود دارد زیاد از خدمات استریم Google TV چیزی شبیه یک راهنمای تلویزیون مدرن است که به شما امکان می‌دهد بدانید کدام برنامه‌ها در کدام برنامه‌ها پخش می‌شوند و این ویژگی باعث جهش به iOS می‌شود. گوگل می گوید کاربران iOS می توانند “کتابخانه شما را در حال حرکت” ببرند، اما فقط برای “فیلم ها و نمایش هایی که قبلاً با حساب Google خود اجاره یا خریداری کرده اید.” بنابراین به نظر می رسد که بخشی از فروشگاه تلویزیون گوگل برش ایجاد نمی کند. اگر نیاز به اجرای Android TV یا Google TV بر روی تلویزیون خود دارید، اکنون می توانید از دستگاه iOS خود به عنوان یک کنترل از راه دور استفاده کنید.

گوگل نیز در نهایت به برنامه خود برای حذف خریدهای ویدیویی از فروشگاه Play در این هفته ادامه داد و Google TV (خوب، و YouTube، حدس می‌زنم) را به اصلی‌ترین راه برای خرید محتوای ویدیویی از Google در اندروید تبدیل کرد. Google Play در ابتدا به عنوان یک امپراتوری رسانه ای جامع تصور شد که شامل موسیقی Google Play، مجلات / پاویلیون Google Play، فیلم ها و تلویزیون Google Play و کتاب های Google Play است که همه در فروشگاه Google Play فروخته می شوند. Play Store به‌عنوان فروشگاه برنامه پیش‌فرض برای تمام 3 میلیارد دستگاه اندرویدی جهان عرضه می‌شود (اندروید یک علامت تجاری ثبت‌شده Google است و شامل دوشاخه نمی‌شود). رتبه بندی فروشگاه اپلیکیشن پربازدید گوگل با چندین فروشگاه رسانه ای به نظر (و هنوز هم به نظر می رسد) یک استراتژی قوی به نظر می رسید.

3 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات