• خانه
  • اخبار
  • فولکس‌واگن شناسه الکتریکی جذابی را نشان می‌دهد. Buzz، فروش در ایالات متحده در سال 2024 آغاز خواهد شد

فولکس‌واگن شناسه الکتریکی جذابی را نشان می‌دهد. Buzz، فروش در ایالات متحده در سال 2024 آغاز خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
فولکس‌واگن شناسه الکتریکی جذابی را نشان می‌دهد. Buzz، فروش در ایالات متحده در سال 2024 آغاز خواهد شد


شناسه فولکس واگن  الدربری در استودیو

بزرگنمایی / کارت شناسایی فولکس واگن Buzz وقتی در سال 2024 وارد بازار مینی ون برقی می شود (اعتبار: جاناتان گیتلین)

نوستالژی یک احساس قدرتمند است، به خصوص هنگام فروش چیزها. به همین دلیل است که خودروسازان مرتباً در کاتالوگ‌های عقب خود فرو می‌روند تا گرد و غبار را از روی صفحه یا نمای مورد علاقه خود پاک کنند و آن را با پایه‌های مدرن ترکیب کنند.

و مانند فولکس واگن ID جدید، نمی‌توانید خیلی مدرن‌تر از درایو باطری‌شده باشید. سنجد. (بله، نام یک نقطه در آن است.) شرکتی که بیتل جدید را بر اساس بیتل قدیمی بسیار دوست داشتنی به ما داد، اکنون از میکروباس نمادین T1 خود الهام گرفته است. با اینکه شناسه اصلی رو دیدیم. مفهوم Buzz در سال 2017، این خودرو به عنوان یک مدل تولیدی بازگشته است. سال آینده در اروپا و در سال 2024 در ایالات متحده فروخته می شود.

اگر رنگ دو رنگ را برای ID نمی خواهید.  وزوز، ممکن است.  اما ما فکر می کنیم که دو رنگ محبوب تر خواهد بود.

اگر رنگ دو رنگ را برای ID نمی خواهید. وزوز، ممکن است. اما ما فکر می کنیم که دو رنگ محبوب تر خواهد بود. (اعتبار: جاناتان گیتلین)

بستگی به این دارد که چگونه به آن نگاه کنید، ID. Buzz دو دهه است که وجود دارد. در سال 2001، فولکس واگن یک ون جدید طراحی کرد که عالی به نظر می رسید، اما هرگز از مرحله مفهومی عبور نکرد. ده سال بعد، فولکس واگن دوباره با Bulli تلاش کرد. اگرچه Bulli سود کمتری نسبت به Microbus به نظر می‌رسید، اما شاید عملکرد واقعی‌تر یک ون تولیدی با دماغه بیرون‌زده برای قرار دادن محفظه موتور و حفاظت از ضربه جلو بود.

8 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات