• خانه
  • اخبار
  • فورد خودروهای برقی را به عنوان اولویت سازماندهی مجدد می کند، از خودروهای سوخت فسیلی به عنوان «موتور پول» پشتیبانی می کند.

فورد خودروهای برقی را به عنوان اولویت سازماندهی مجدد می کند، از خودروهای سوخت فسیلی به عنوان «موتور پول» پشتیبانی می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
فورد خودروهای برقی را به عنوان اولویت سازماندهی مجدد می کند، از خودروهای سوخت فسیلی به عنوان «موتور پول» پشتیبانی می کند.


تصویر تبلیغاتی خودروی کراس اوور برقی.

بزرگنمایی / فورد موستانگ Mach-E GT. (اعتبار: فورد)

فورد امروز اعلام کرد که تجارت برق و سوخت فسیلی خود را به دو بخش جداگانه تقسیم می کند. این اطلاعیه سرمایه گذاران را به سمت سهام جذب کرد، اما سوالات زیادی را درباره آینده این شرکت 118 ساله بی پاسخ گذاشت.

سازماندهی مجدد هفته ها گمانه زنی ها مبنی بر اینکه خودروساز ممکن است به دو شرکت جداگانه تقسیم شود را محدود می کند. فورد می‌گوید آینده‌اش در خودروهای الکتریکی نهفته است، اما تاکنون بیشتر سود آن از خودروها و کامیون‌های سوخت فسیلی به دست آمده است.

ما در حال ورود به همه چیز هستیم، کسب‌وکارهایی جداگانه اما مکمل ایجاد می‌کنیم که به ما سرعت راه‌اندازی و نوآوری افسارگسیخته در فورد مدل e می‌دهد، همراه با دانش صنعتی، حجم و برندهای نمادین فورد بلو مانند برونکو که استارت‌آپ‌ها فقط می‌توانند رویای آن را داشته باشند. جیم فارلی، مدیرعامل فورد در بیانیه‌ای گفت.

10 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات