منو سایت

  • خانه
  • فناوری شارژ سریع 200 وات شیائومی با گوشی هوشمند Mi Mix 5 معرفی می شود

فناوری شارژ سریع 200 وات شیائومی با گوشی هوشمند Mi Mix 5 معرفی می شود

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

چند ماه پیش ، شیائومی آخرین نسل فناوری شارژ سریع ثبت شده خود را با نام HyperCharge معرفی کرد. اینگونه است که فناوری مورد استفاده در تلفن های هوشمند شیائومی آینده نشان داده شده است. این شرکت چینی قبلاً فناوری شارژ 200 وات را در تخت سیمی و شارژ بی سیم 120 وات معرفی کرده بود.

گزارشات اخیر نشان می دهد که فناوری فوق کمپرسور شیائومی احتمالاً تا ژوئن 2022 به تولید انبوه می رسد و امسال در یکی از تلفن های هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد. گزارش جدیدی در حال حاضر نشان می دهد که فناوری شارژ سریع 200 واتی سال آینده وارد تولید انبوه می شود.

جالب است بدانید که شیائومی می میکس 5 اولین دستگاهی است که از شارژ سریع 200 واتی پلت فرم کابل پشتیبانی می کند. این گجت احتمالاً سال آینده منتشر می شود. وی همچنین اعلام کرد که بعید است این تلفن از فناوری شارژ بی سیم سریع 120 وات پشتیبانی کند. اما با قابلیت شارژ بی سیم 50 وات ، در دسترس مشتریان است.

این گزارش اشاره می کند که شیائومی دارای دو سری پرچمدار است که اولین آنها بر ارائه عملکرد برتر و کیفیت بالای صفحه نمایش و دوربین تمرکز دارد. از سوی دیگر ، سری Mi Mix با فناوری های تجربی راه اندازی می شود و ایده های نوآورانه ای را در زمینه نمایشگرها ، مواد اولیه مورد استفاده در تولید تلفن و فناوری های شارژ نشان می دهد.

شیائومی می میکس 4 که به تازگی عرضه شده است از فناوری شارژ 120 وات در بستر سیم پشتیبانی می کند. این فناوری سال گذشته با تلفن هوشمند Ultra در 10 مه معرفی شد. این فناوری هنوز یکی از سریعترین ایده های شارژ موجود برای گوشی های هوشمند است. اما شرکت پرچمدار امسال ، May 11 Ultra ، تا 67 وات از شارژ سریع پشتیبانی می کند. بر این اساس ، گمانه زنی ها نشان می دهد که ایده شارژ سریع 200 وات در تلفن هوشمند Mi Mix 5 فاش می شود.

فناوری شارژ 200 واتی شیائومی در تخت سیم می تواند 50 درصد باتری 4000 میلی آمپر ساعتی را تنها در 3 دقیقه شارژ کند. علاوه بر این ، شارژ 100٪ باتری 8 دقیقه طول خواهد کشید. از طرف دیگر ، فناوری شارژ بی سیم 120 وات به ترتیب 1 ، 7 و 15 دقیقه طول می کشد تا به ترتیب 10 ، 50 و 100 درصد باتری 4000 میلی آمپری را شارژ کند.

فناوری شارژ سریع 200 واتی شیائومی با تلفن هوشمند Mi Mix 5. معرفی می شود. این فناوری اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.