• خانه
  • اخبار
  • فلوریدا دوباره آفت‌های غول‌پیکری دارد که کرم‌های مغزی انگلی را پرتاب می‌کنند

فلوریدا دوباره آفت‌های غول‌پیکری دارد که کرم‌های مغزی انگلی را پرتاب می‌کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
فلوریدا دوباره آفت‌های غول‌پیکری دارد که کرم‌های مغزی انگلی را پرتاب می‌کنند


مری یونگ کنگ، دانشمند وزارت کشاورزی فلوریدا، یک حلزون غول پیکر آفریقایی را در آزمایشگاه خود در میامی در 17 ژوئیه 2015 نگه می دارد.

بزرگنمایی / مری یونگ کنگ، دانشمند وزارت کشاورزی فلوریدا، یک حلزون غول پیکر آفریقایی را در آزمایشگاه خود در میامی در 17 ژوئیه 2015 نگه می دارد (اعتبار: گتی | کری شریدان)

مقامات فلوریدا بار دیگر در حال مبارزه با گونه بسیار تهاجمی و بسیار مخرب حلزون غول پیکر هستند که همچنین قادر به انتشار کرم های انگلی است که به مغز انسان حمله می کنند.

حلزون غول پیکر آفریقایی زمین (GALS) – با نام مستعار لیساچاتینا فولیکا– طبق گفته وزارت کشاورزی و خدمات مصرف کننده فلوریدا، می تواند تا 20 سانتی متر (8 اینچ) طول داشته باشد و “یکی از مهاجم ترین آفات روی کره زمین” در نظر گرفته می شود. از بیش از 500 گونه گیاهی – از جمله میوه‌ها، سبزیجات و گیاهان زینتی با ارزش – تغذیه می‌کند، در حالی که تخم‌ریزی فراوان می‌کند و چندین هزار تخم در طول عمر چند ساله‌اش هل می‌دهد.

در اواخر ژوئن، مقامات ایالتی فلوریدا وجود GALS را در ملکی در شهرستان پاسکو، در ساحل مرکزی غربی ایالت، درست در شمال تمپا تایید کردند. آنها از آن زمان یک منطقه قرنطینه در اطراف ملک ایجاد کرده اند و هفته گذشته یک درمان آفت کش کشنده راز را آغاز کرده اند.

خواندن 7 پاراگراف باقی مانده | نظرات