• خانه
  • اخبار
  • فروشگاه Google Play برنامه های باکیفیت را برای تبلت ها تبلیغ می کند.

فروشگاه Google Play برنامه های باکیفیت را برای تبلت ها تبلیغ می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
فروشگاه Google Play برنامه های باکیفیت را برای تبلت ها تبلیغ می کند.


تصویر تبلیغاتی از دستگاه های کامپیوتری متحرک استفاده می کند.

بزرگنمایی / طرح بندی اندروید 12L، کار بر روی انواع و اندازه های مختلف دستگاه ها. (اعتبار: گوگل)

گوگل می خواهد سال 2022 را به سال تبلت های اندرویدی تبدیل کند و پس از راه اندازی به روز رسانی اندروید 12 ال با هدف تبلت ها، ایجاد یک بخش برای تبلت های اندرویدی و ارائه یک یا دو برنامه تبلت، این شرکت اکنون چند تبلت عاشقانه را به پلی استور می دهد. هدف این است که کاربران تبلت بتوانند اپلیکیشن‌های واقعی تبلت را پیدا کنند، نه اپلیکیشن‌های طولانی تلفن.

در وهله اول “تغییر در رتبه بندی و سودآوری” برای Play Store قرار دارد. گوگل می‌گوید: «در ماه‌های آینده، منطق خود را برای ارائه و رتبه‌بندی Play در دستگاه‌های صفحه بزرگ به‌روزرسانی خواهیم کرد تا برنامه‌ها و بازی‌های باکیفیت را در اولویت قرار دهیم». رتبه بندی “بر نحوه نمایش برنامه ها در نتایج جستجو و توصیه های صفحه اصلی تأثیر می گذارد تا به کاربران کمک کند برنامه هایی را پیدا کنند که برای دستگاهشان بهینه شده اند.”

برای کسب رتبه بهتر، اپلیکیشن باید از «کیفیت بالا» برخوردار باشد. شرایط این برچسب در صفحه کیفیت برنامه Big Screen که حاوی توصیه های سالم برای ایجاد برنامه های تبلت بهتر است، به تفصیل آمده است. با سطح «سازگاری پایه» شروع می‌شود، که شامل مواردی مانند «پشتیبانی از حالت افقی» (شما از اینکه تعداد زیادی از برنامه‌های اندرویدی این موضوع را اشتباه می‌گیرند شوکه خواهید شد) و «برنامه خود را در یک ستون قرار ندهید» شروع می‌شود. سطح بهتر شامل طرح‌بندی صفحه‌نمایش بزرگ، پشتیبانی از چند پنجره، و پشتیبانی از ماوس و صفحه‌کلید است. سطح “بهترین” شامل طراحی کاملاً پاسخگو برای تبلت ها، حالت تاشو و دسکتاپ، همراه با پشتیبانی از قلم و منوهای زمینه کلیک راست برای ماوس است.

4 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات