• خانه
  • اخبار
  • فرقه عملی بره: عبور حیوانات با هنرهای تاریک ملاقات می کند

فرقه عملی بره: عبور حیوانات با هنرهای تاریک ملاقات می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
فرقه عملی بره: عبور حیوانات با هنرهای تاریک ملاقات می کند


این بیت شیرین کودکانه را می دانید: مریم یک بره کوچک داشت، اما بعد توسط شیطان زنده شد و مجبور شد فرقه ای قاتل ایجاد کند.

بزرگنمایی / این بیت شیرین کودکانه را می دانید: مریم یک بره کوچک داشت، اما بعد توسط شیطان زنده شد و مجبور شد فرقه ای قاتل ایجاد کند. (اعتبار: Devolver / Massive Monster)

وقتی برای اولین بار بازی کردم فرقه برهدر 11 آگوست روی رایانه شخصی و تمامی خانواده‌های اصلی کنسول‌ها عرضه شد، تصور می‌کردم که لحن شیطانی او به عنوان یک شوخی درونی برای تیم سازنده‌اش است. شاید سازندگان Massive Monster دور هم نشسته‌اند و مدیریت سیم‌کارت را تماشا می‌کنند تلاقی حیوانات و سیمزسپس فکر کردند که تنها راه غلبه بر این بازی ها معامله با شیطان است.

سپس آنها ادامه دادند و یک بازی سیم کارتی ساختند که در آن بازیکنان این کار را انجام می دهند. پس از 90 دقیقه گذراندن یک نمایش گسترده از بازی ارائه شده توسط ناشران آن در Devolver Digital، من تمایل دارم فکر کنم که انتخاب او برای لحن، کارگردانی هنری و بازی sim-meets-satan انتخاب درستی بود. (در حال حاضر یک نمایش عمومی رایگان برای Windows و MacOS در دسترس است، اما بسیار کوتاهتر از آنچه من امتحان کرده ام است.)

کسی که منتظر است

او سوژه قابل اعتمادی به نظر می رسد.  بیایید برای روح خود معامله کنیم.

او سوژه قابل اعتمادی به نظر می رسد. بیایید برای روحمان معامله کنیم. (اعتبار: Devolver)

فرقه بره با قهرمان بازی، یک بره دیزنی شروع می شود که به عنوان نوعی قربانی مذهبی منجر به ذبح او شد. اما مرگ در این بازی آغاز است. در زندگی پس از مرگ، با یک جانور زیرزمینی مرموز روبرو می شوید که در زنجیر پیچیده شده است که به سادگی کسی که منتظر است نامیده می شود. به شما این فرصت داده می شود که از قبر خود برخیزید، فرقه ای پر از پیروان وارسته پرورش دهید، تسلط خود را در هنرهای شیطانی گسترش دهید و مجموعه ای از رقبای هیولا را شکست دهید. شما می توانید به این تماس با یکی از دو پاسخ پاسخ دهید: «بله» و «مسلما».

۱۱ پاراگراف باقیمانده را بخوانید نظرات