• خانه
  • اخبار
  • فاش شده نسل بعدی Intel NUC پردازنده نسل دوازدهم را با پردازنده گرافیکی گسسته Arc اینتل ترکیب می کند

فاش شده نسل بعدی Intel NUC پردازنده نسل دوازدهم را با پردازنده گرافیکی گسسته Arc اینتل ترکیب می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
فاش شده نسل بعدی Intel NUC پردازنده نسل دوازدهم را با پردازنده گرافیکی گسسته Arc اینتل ترکیب می کند


"دره مار" می تواند بعدی اینتل باشد "علاقهمند"جعبه NUC کلاس و اولین با پردازنده گرافیکی ویژه اینتل.

بزرگنمایی / Serpent Canyon می تواند جعبه NUC بعدی اینتل از علاقه مندان و اولین با یک پردازنده گرافیکی اختصاصی اینتل باشد. (اعتبار: بایدو)

NUC “Phantom Canyon” اینتل بین مینی رایانه های شخصی مربعی استاندارد NUC این شرکت و کیس های قابل ارتقا NUC Extreme از نظر اندازه، عملکرد و قابلیت گسترش قرار می گیرد. این بسیار کوچکتر از کیس های NUC Extreme است و همچنان با یک پردازنده گرافیکی خاص و یک پردازنده قدرتمندتر سازگار است، اما مانند کوچکترین NUCها، این قطعات جزء لپ تاپ هایی هستند که نمی توان آنها را ارتقا داد.

با توجه به تصاویر فاش شده و مشخصات قابل قبولی که از یک پست در یک انجمن چینی (از طریق سخت افزار تام) به بیرون درز کرده است، گمان می رود نسل بعدی Phantom Canyon در اطراف باشد. NUC جدید که گفته می‌شود با اسم رمز «Serpent Canyon» شناخته می‌شود، پردازنده Core i7-12700H (شش هسته P و هشت هسته E) را با یکی از پردازنده‌های گرافیکی Arc A770M اینتل ترکیب می‌کند و اولین در نوع خود است. جعبه های NUC با کارایی بالا بدون پردازنده گرافیکی AMD یا Nvidia در آن. Phantom Canyon NUC از 4 هسته Core i7-1165G7 و پردازنده گرافیکی Nvidia RTX 2060 استفاده می کند، بنابراین Serpent Canyon به طور کلی باید بسیار قدرتمندتر باشد.

سرپنت کانیون کمی کوتاهتر از جعبه فانتوم کانیون است که جایگزین آن شده است، اما باید به طور قابل توجهی قدرتمندتر باشد.

سرپنت کانیون کمی کوتاهتر از جعبه فانتوم کانیون است که جایگزین آن شده است، اما باید به طور قابل توجهی قدرتمندتر باشد. (اعتبار: بایدو)

عکس‌های Serpent Canyon آن را شلوغ‌تر از جعبه Phantom Canyon نشان می‌دهند، که، همانطور که سخت‌افزار تام اشاره می‌کند، احتمالاً یک عارضه جانبی از یک CPU و GPU با عملکرد بالاتر است – قدرت بیشتر به معنای خنک‌کننده بیشتر و در نتیجه بدنه بزرگ‌تر است. اما کامپیوتر همچنان باید نسبت به اندازه خود عملکرد چشمگیری ارائه دهد و مجموعه خروجی های USB، Ethernet، Thunderbolt، HDMI و DisplayPort باید با لوازم جانبی و تنظیمات بسیاری از مانیتورهای اکثر افراد مطابقت داشته باشد. مانند دیگر NUC های اینتل با کارایی بالا، جمجمه ای نورانی نیز در کناره دارد. این ممکن است آن را سریعتر کند یا نه.

4 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات