• خانه
  • اخبار
  • فاش شده در پیکسل 7 نشان می دهد که گوگل بالاخره یک تجارت تلفن ثابت دارد

فاش شده در پیکسل 7 نشان می دهد که گوگل بالاخره یک تجارت تلفن ثابت دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
فاش شده در پیکسل 7 نشان می دهد که گوگل بالاخره یک تجارت تلفن ثابت دارد


دو تا گوشی کنار هم

بزرگنمایی / پیکسل 7 پرو را ببینید. دقیقاً شبیه پیکسل 6 است. (اعتبار: OnLeaks x Smartprix)

پیکسل 6 تنها چند ماه از عمر آن می گذرد، اما اولین اطلاعات درز در مورد طراحی پیکسل 7 منتشر شده است. به نظر می‌رسد که گوگل اخیراً فایل‌های CAD را به صنعت پرونده ارسال کرده است، زیرا استیو همرستوفر (همچنین با نام OnLeaks شناخته می‌شود) و دیوید کوالسکی (همچنین به عنوان xleaks7 شناخته می شود) امروز رنده پیکسل 7 را پست کرد.

این نشت‌های غیررسمی نمایشگر معمولاً بر اساس اندازه‌گیری‌هایی است که Google باید به اشخاص ثالث ارسال کند تا لوازم جانبی (مانند کیس‌ها) آماده برای تاریخ انتشار باشد. این بدان معنی است که شکل همه چیز باید تا میلی متر دقیق باشد، اما جزئیات دقیق تر (مانند مواد، رنگ ها یا قرار دادن لنزهای دوربین در یک واحد دوربین) هنوز می تواند در هوا باشد.

حتی با وجود این هشدارها، هیچ راهی برای دور زدن تصویر بزرگ ارائه شده توسط دو رندر وجود ندارد: پیکسل 7 شبیه پیکسل 6 است. ما طراحی پیکسل 6 را دوست داشتیم، بنابراین انتقال آن به پیکسل 7 بهترین نتیجه ای است که می توانیم داشته باشیم. . انتظار می‌رود گوشی میان‌رده Pixel 6a آینده نیز از همین طرح پیروی کند. در واقع، ما بررسی پیکسل 6 را با گفتن این جمله به پایان رساندیم: “امیدواریم این شروع جدیدی برای سخت افزار گوگل باشد: آغاز یک نقشه راه محصول پایدار و منسجم، طراحی سخت افزاری ثابت و روند قابل توجه سال به سال.” ثبات و ثباتی که ما به آن امیدوار بودیم.

4 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات