فائوچی قصد دارد تا سال 2025 بازنشسته شود، می خواهد شکاف حزبی را قبل از رفتنش التیام بخشد.

فائوچی قصد دارد تا سال 2025 بازنشسته شود، می خواهد شکاف حزبی را قبل از رفتنش التیام بخشد.


بزرگنمایی / دکتر آنتونی فائوچی در کنفرانس ملی به روز رسانی ایدز که در سالن اجتماعات سانفرانسیسکو در 12 اکتبر 1989 برگزار شد، شرکت کرد. فائوچی در آن زمان در مریلند مستقر بود، اما پس از بحران ایدز، حتی قبل از آن به صدای مکرر ساکنان منطقه خلیج تبدیل شد. او در سال 1984 مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی شد (اعتبار: گتی | روزنامه‌های هرست)

آنتونی فائوچی، کارشناس ارشد بیماری‌های عفونی آمریکا، می‌گوید «شما می‌توانید تضمین کنید» او تا ژانویه 2025 از سمت خود کناره‌گیری می‌کند و به بیش از پنج دهه فعالیت خود به عنوان دانشمند فدرال پایان می‌دهد.

فائوچی علاوه بر خدمت به عنوان مشاور ارشد پزشکی فعلی رئیس جمهور، مدیر قدیمی موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی (NIAID) است، موسسه ای در موسسه ملی بهداشت. فائوچی، که 81 سال دارد، از سال 1984 به عنوان مدیر NIAID خدمت کرده است. او ابتدا به عنوان یک متخصص بالینی در سال 1968 به این موسسه پیوست.

فائوچی در نزدیک به چهار دهه‌ای که به‌عنوان مدیر NIAID فعالیت می‌کند، از زمان رونالد ریگان، به همه رئیس‌جمهورهای کنونی، و همچنین به هر دولت و هر کنگره در مورد تهدیدات بیماری‌های عفونی توصیه کرده است. فائوچی در اولین دیدار خود با دولت ترامپ در سال 2017، دو سال قبل از اینکه همه‌گیری کروناویروس جدید از ووهان چین رشد کند، همان توصیه‌ای را که به هر دولت جدید می‌کرد، ارائه کرد: احتمالاً شاهد ظهور یک بیماری عفونی در میدان چپ خواهیم بود. انتظار غیر منتظره را داشته باشید.

خواندن 7 پاراگراف باقی مانده | نظرات