منو سایت

  • خانه
  • عکس های خودروی برقی شیائومی M1 طراحی ساده و شیک آن را نشان می دهد

عکس های خودروی برقی شیائومی M1 طراحی ساده و شیک آن را نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

انجمن شیائومی به طور رسمی تصاویری از خودروی برقی شیائومی M1 را منتشر کرد. این تجسم ها توسط یک کاربر انجمن Xiaomi به نام Mo Fei ایجاد شده است. خودروی برقی شیائومی M1 دارای طراحی بدنه ساده است.

این خودرو ظاهری ساده و شیک دارد و چرخ های آن نیز از بافتی منحصر به فرد بهره می برند. بنابراین اگر محصول جدید شیائومی شبیه تصاویر منتشر شده باشد ؛ در این صورت به راحتی می تواند مشتریان جدیدی را جذب کند. از نظر پیکربندی ، خودروی برقی شیائومی M1 با سیستم MIUI For Car کار خواهد کرد. این پلت فرم دارای ویژگی هایی مانند کنترل هوشمند ، کمک راننده خودکار ، دستیار صوتی Xiao AI و یک صفحه نمایش بزرگ کنترل مرکزی هولوگرافیک است. همچنین این خودرو قادر است مسافت 1000 کیلومتری را با 5 دقیقه شارژ باتری طی کند.

تصاویر خودروی برقی شیائومی تنها بر اساس تخیل مو فی طراحی شده است. این کاربر در تخیل جسورانه خود از طراحان الهام نگرفته است. علاوه بر این ، به نظر می رسد که سایر کاربران رندرهای خود را تولید کنند.

پروژه خودروی شیائومی

لی جون ؛ در مارس امسال ، مدیرعامل شیائومی رسماً ورود شرکت خود به صنعت خودروهای برقی هوشمند را اعلام کرد. این شرکت چینی طی یک رویداد ویژه اعلام کرد که طی 10 سال آینده 10 میلیارد دلار در این منطقه سرمایه گذاری می کند. لی جون اعلام کرد که شیائومی خودرو آخرین پروژه بزرگ کارآفرینی در زندگی او است. وی خاطرنشان کرد که این بار آمادگی دارد تمام شهرت خود را به خطر بیندازد و برای تحقق ایده خودروی شیائومی بجنگد.

شیائومی در 1 سپتامبر (10 سپتامبر) اعلام کرد که مراحل ثبت تجاری و صنعتی واحد شیائومی موتورز به طور رسمی به پایان رسیده است. این شرکت Xiaomi Motors Co Ltd نام دارد و دارای سرمایه ثبت شده 10 میلیارد یوان (1.55 میلیارد دلار) است.

لی جون ؛ موسس ، رئیس و مدیرعامل گروه شیائومی شخصاً به عنوان نماینده قانونی فعالیت می کند. وی گفت: “شیائومی روی پروژه بزرگی با بودجه 10 میلیارد دلار کار می کند.” بنابراین ، به نظر می رسد شیائومی از منابع مالی کافی برای سرمایه گذاری در تولید خودرو برخوردار است. آخرین گزارش مالی شیائومی نشان می دهد درآمد سالانه این شرکت برای سال 2020 245.9 میلیارد یوان (37.59 میلیارد دلار) است. علاوه بر این ، ذخایر نقدی شرکت از 100 میلیارد یوان (15.29 میلیارد دلار) فراتر رفت.جالب است که در عکس گروهی تیم اصلی Xiaomi Cars ، که توسط Lee Joon منتشر شده است. طراح اصلی بیرونی BMW iX نیز دیده می شود. این به وضوح نشان می دهد که خودروهای شیائومی به احتمال زیاد از کیفیت یک برند لوکس برخوردار هستند. آخرین اخبار نشان می دهد که China Evergrande Group در حال مذاکره با شیائومی برای فروش 65 درصد از خودروهای برقی خود است. البته مذاکرات در این زمینه هنوز در مراحل اولیه است. با این وجود ، دلیلی برای نجوا وجود ندارد.

عکس های خودروی برقی شیائومی M1 طراحی ساده و شیک آن را نشان می دهد که اولین بار در اخبار فناوری و موبایل ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.