منو سایت

  • خانه
  • عکس های آیپد مینی 6 اپل طراحی به روز شده این تبلت را نشان می دهد

عکس های آیپد مینی 6 اپل طراحی به روز شده این تبلت را نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

معرفی نسل ششم آیپد مینی در رویداد امروز اپل بعید به نظر می رسد. اما نشت اطلاعات و تصاویر مربوط به این تبلت همچنان ادامه دارد و این سوال تصور دقیق تری از طراحی محصول قبل از ارائه رسمی آن به مخاطب می دهد.

آیا تصاویر جدید طراحی نهایی آیپد مینی 6 اپل را نشان می دهد؟

طبق گفته وب سایت MacRumors ، یکی از کاربران توییتر تصاویر جدیدی از آیپد مینی 6 را منتشر کرد که ظاهراً از سازنده لوازم جانبی تهیه شده است. این تصاویر به طور کامل iPad mini جدید اپل را نشان می دهد. با این حال ، تفاوت هایی بین تصاویر جدید و تجسمات قبلی تبلت وجود دارد.

بزرگترین تغییر در موقعیت کلیدهای تنظیم صدا است. پیش از این ، انتظار می رفت که این دکمه ها در سمت راست قاب iPad mini قرار داشته باشند. اما در حال حاضر ما آنها را در لبه بالای دستگاه می بینیم. به نظر می رسد این تغییر بخشی از برنامه شرکت برای استفاده از مداد اپل سایز بزرگ باشد.

اطلاعات فاش شده قبلی نشان می دهد که اپل در حال توسعه یک قلم جمع و جورتر است. با این حال ، به دلیل لغو احتمالی این پروژه ، به نظر می رسد موقعیت دکمه های تنظیم صدا نیز تغییر کرده است.

طراحی جدید تمام صفحه با حاشیه های باریک و بدون دکمه Home ، حسگر اثر انگشت لمسی که با دکمه پاور ادغام شده است و بلندگوهای استریو از دیگر عناصری هستند که در تجسم سازنده قاب قابل مشاهده است. پنل پشتی تبلت شامل دوربین ، فلش LED و میکروفون است. فلاش LED در تصاویر قبلی iPad mini 6 دیده نمی شد. این نشان می دهد که تصاویر جدید ممکن است از iPad Air الهام گرفته شده باشند. با وجود این ذهنیت ، توصیه می شود به صحت اطلاعات فوق با شک و تردید نگاه کنید. این توصیه همچنین در مورد اطلاعات قیمت و رنگ اخیراً منتشر شده در iPad mini 6 صدق می کند.

اگر این اطلاعات صحیح باشد ، به نظر می رسد که آیپد مینی 6 در 5 مدل مختلف رنگ از جمله خاکستری (خاکستری فضایی) ، نقره ای ، رز طلایی ، طلایی و آبی (آبی آسمانی) در دسترس خواهد بود. از نظر قیمت ، باید توجه داشت که نسخه استاندارد 64 گیگابایتی با اتصال WiFi با قیمت 399 دلار در فروشگاه های خرده فروشی موجود خواهد بود.

قیمت نسخه 256 گیگابایتی به 549 دلار افزایش می یابد. به طور مشابه ، مدلهای 64 گیگابایتی و 256 گیگابایتی در نسخه سیم کارت احتمالاً به ترتیب 529 دلار و 679 دلار قیمت خواهند داشت. اطلاعات امروز انتشار احتمالی آیپد مینی 6 در ماه نوامبر را نشان می دهد.

تصاویر اپل آیپد مینی 6 طراحی به روز شده این تبلت را نشان می دهد که اولین بار در اخبار فناوری و موبایل ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.