• خانه
  • اخبار
  • عملی: نوار کناری جدید جیمیل مانند یک بنر تبلیغاتی بزرگ برای چت گوگل به نظر می رسد

عملی: نوار کناری جدید جیمیل مانند یک بنر تبلیغاتی بزرگ برای چت گوگل به نظر می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
عملی: نوار کناری جدید جیمیل مانند یک بنر تبلیغاتی بزرگ برای چت گوگل به نظر می رسد


اسکرین شات از رابط ایمیل.

بزرگنمایی / طراحی جدید جیمیل. در گوشه پایین سمت چپ می توانید یک پنجره چت پاپ آپ را ببینید. (اعتبار: رون آمادئو)

به نظر می رسد جدیدترین طراحی مجدد جیمیل بالاخره در آخر هفته به تعداد زیادی اکانت وارد شده است. سایت دسکتاپ جدید طراحی را از سال 2018 تغییر می دهد، بالا و کناره های برنامه وب را خاکستری می کند، لهجه قرمز را آبی می کند و برخی از گوشه ها را گرد می کند. اوه بله – همچنین یک نوار کناری بزرگ و دوم به سمت چپ صفحه اضافه می کند. نوار کناری معمولی Gmail که تمام بخش‌های ایمیل شما را نشان می‌دهد هنوز وجود دارد، اما اکنون یک نوار کناری اضافی وجود دارد که اساساً یک سوئیچ برنامه برای سایر برنامه‌های Google است. این عجیب است.

رنگ های جدید خوب هستند، اما به هر حال جیمیل از تم پشتیبانی می کند، بنابراین طراحی پیش فرض جدید واقعاً مهم نیست. اما “نمای یکپارچه” جدید و نوار کناری احتمالاً جنجال ایجاد می کند. شما برای بررسی ایمیل خود در Gmail.com هستید و اکنون چهار دکمه جدید در کنار صفحه وجود دارد. Mail وجود دارد که فقط Gmail است. سپس Chat و Spaces، که هر دو مربوط به آخرین سرویس پیام رسانی گوگل، Google Chat هستند. سپس دکمه Google Meet، رقیب Google Zoom وجود دارد.

این تقریباً تمام است. نوار عمودی از بالا به پایین برای نمایش چهار دکمه‌های چشمک‌زن (اگر دکمه همبرگر برگشت را حساب کنم پنج تا) در کنار صحرای متروک سیبری فضای سفید قرار دارد. اوه، اگر یک چت ورودی Google دریافت کردید، یک عکس پاپ آپ از نمایه در پرتگاه را در پایین نوار کناری جدید خواهید دید. اگر از جیمیل بازدید کنید – می دانید – این یک از دست دادن فضای زیادی برای دکمه هایی است که بی ربط هستند –از جیمیل استفاده کنید.

9 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات