عصر رابط های مغز و کامپیوتر در افق است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
عصر رابط های مغز و کامپیوتر در افق است


عصر رابط های مغز و کامپیوتر در افق است

بزرگنمایی (اعتبار: همگام)

توماس آکسلی رابطه عشق و نفرت دارد آینه مشکی. از یک طرف، او می تواند از جذابیت “فریبنده” نمایش قدردانی کند. از سوی دیگر، به معنای مواجهه با سیل اتهاماتی است که او بر آینده دیستوپیایی بشریت ریاست دارد.

Oxley بنیانگذار و مدیر عامل Synchron، یک رابط مغز و کامپیوتر، یا BCI، شرکت است. این دستگاه‌ها با گوش دادن به سیگنال‌های ساطع شده از مغز شما و تبدیل آنها به دستوراتی کار می‌کنند که سپس حرکتی مانند حرکت بازوی روباتیک یا مکان‌نما روی صفحه نمایش را انجام می‌دهند. ایمپلنت اساسا به عنوان یک واسطه بین ذهن و کامپیوتر عمل می کند.

“[Black Mirror is] خیلی منفی و خیلی دیستوپیک. او با اشاره به قسمت‌هایی از برنامه که نشان می‌دهد از فناوری BCI به روش‌های مشکوک اخلاقی استفاده می‌شود، مانند ضبط و ضبط، می‌گوید، اتفاقات خوبی برای رسیدن به آن نقطه می‌افتد. پخش خاطرات “چیزهای خوب” همان چیزی است که آکسلی سعی دارد با شرکتش انجام دهد. و در 6 ژوئیه، اولین بیمار آمریکایی با دستگاه سینکرون در بیمارستانی در نیویورک کاشته شد. (بیمار مرد که در نتیجه اسکلروز جانبی آمیوتروفیک – یک بیماری پیشرونده که سلول های عصبی را تحت تاثیر قرار می دهد – توانایی حرکت و صحبت کردن را از دست داده است – به این دلیل که نمی خواست دستگاه را قبل از “تجربه” تبلیغ کند، خواست نامش فاش نشود. مزایا و معایب آن.”)

خواندن 12 پاراگراف باقی مانده | نظرات