• خانه
  • اخبار
  • ظهور وسایل نقلیه الکتریکی جدید و دست دوم

ظهور وسایل نقلیه الکتریکی جدید و دست دوم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ظهور وسایل نقلیه الکتریکی جدید و دست دوم


سدان های دست دوم تسلا مدل 3، قابل خرید در نمایندگی برای تمامی خودروهای برقی.

بزرگنمایی / سدان های دست دوم تسلا مدل 3، قابل خرید در نمایندگی برای تمامی خودروهای برقی. (اعتبار: shaunl | گتی ایماژ)

دیوید کوترل تسلا مدل Y خود را به قیمت 39999 دلار در فوریه گذشته دریافت کرد. او می گوید که هاچ بک برقی جمع و جور ماشین فوق العاده ای بود. اما تنها چند ماه بعد تصمیم گرفت این برند و مدل را در وب سایت یک فروشنده آنلاین خودروهای دست دوم معرفی کند. تعجب! تسلا در حال حاضر 10000 دلار بیشتر از هزینه ای که او و همسرش برای آن پرداخت کرده بودند، هزینه داشت. آنها در فکر خرید خانه ای در شهر خود سیاتل بودند و پول اضافی بیهوده به نظر می رسید. تا ژوئن، آنها 51000 دلار فروخته بودند که یک سود خالص بود.

اکنون کاترل با یک یادداشت پشیمانانه به این معامله نگاه می کند. او خانه جدید خود را دوست دارد و در مورد رزرو خود برای کامیون الکتریکی جادارتر Rivian که تابستان امسال تحویل داده می شود هیجان زده است. اما هنگامی که در این ماه همان مدل Y را مجدداً به یک فروشنده دست دوم آنلاین معرفی کرد، متوجه شد که قیمت این خودرو تنها حدود 2000 دلار کمتر از چیزی است که او آن را فروخته است – حتی پس از محاسبه 20000 مایلی که او رانندگی کرده است. سپس. او گفت: “اگر می توانستیم آن را نگه داریم، می توانستم یک سال اینجا رانندگی کنم و می توانستم زیبا باشم.”

ظهور وسایل نقلیه الکتریکی جدید و دست دوم

این روشی نیست که زندگی یک ماشین باید کار کند. آنها باید به مرور زمان ارزش خود را از دست بدهند. به همین دلیل است که معمولاً خودروهای دست دوم ارزان تر از خودروهای نو هستند. اما الان همه چیز وارونه است. بر اساس گزارش اداره آمار کار ایالات متحده، ترکیبی سمی از کمبود عرضه در دوران همه‌گیری و تورم، قیمت خودروها و کامیون‌های دست دوم را افزایش داده است که در ماه مارس نسبت به زمان مشابه سال گذشته 35 درصد افزایش یافته است. لوک والش، مالک Green Eyed Motors، یک نمایندگی خارج از بولدر، کلرادو که در خودروهای برقی و هیبریدی تخصص دارد، گفت: غیرمعمول نیست که برخی از خودروهای لوکس کارکرده مانند پورشه و کوروت به دنبال قیمت بیشتر از برچسب اصلی خود باشند. او گفت: «الان در حال سرازیر شدن به ماشین مردم عادی است.

7 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات