منو سایت

  • خانه
  • ظاهراً گوگل مدتی است که به دنبال خرید Epic Games است

ظاهراً گوگل مدتی است که به دنبال خرید Epic Games است

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

شرکت هایی مانند اپل و گوگل از فروشگاه های برنامه خود پول زیادی به دست می آورند. بخشی از این درآمد بالا به دلیل دریافت هزینه تقریباً 30 درصد از کل فروش برنامه ها و خریدهای درون برنامه ای است. در همین حال ، بازی هایی مانند Fortnite دارای تراکنش های خرد زیادی هستند و این پدیده پول زیادی را به جیب فروشگاه های برنامه می ریزد. بنابراین وقتی Epic تصمیم می گیرد معاملات مالی خود را بر روی یک پلتفرم مستقل انجام دهد ؛ گوگل از این موضوع هیجان زیادی نداشت.

گوگل قبلا فکر می کرد که خرید Epic احتمالاً ایده بهتری نسبت به ترک شرکت خواهد بود. دعاوی محرمانه این مشکل را حل می کند. بر اساس محتوای این اسناد ، Epic قصد دارد بازی Fortnite را از طریق کانال های مختلف توزیع کند ، برای گوگل تهدید محسوب می شود و غول جستجو معتقد است که خرید Epic یکی از راه های مقابله با این مشکل است.

با توجه به توضیحات Epic از وضعیت ، “گوگل تا آنجا پیش رفته است که سود قابل توجه خود را با شرکای تجاری به اشتراک بگذارد. این به آنها کمک می کند از توافقنامه های قبلی خود دفاع کرده و از شکل گیری یک محیط رقابتی جلوگیری کنند. غول جستجو مجموعه ای از پروژه های داخلی را برای مقابله با تلاش های Epic و دیگر توسعه دهندگان برای ارائه جایگزین های رقابتی به مصرف کنندگان توسعه داده است. گوگل همچنین در نظر دارد تمام یا بخشی از Epic را برای حل این مشکل خریداری کند.

اکنون مشخص است که این سناریو اجرا نشده است. جالب اینجاست که خرید Epic توسط گوگل به عنوان یک استراتژی بالقوه تلقی می شود. با این حال ، حتی توافق Epic با فروش احتمالی آن را نمی توان به طور قطعی بیان کرد. با این حال ، طراحی چنین نظریه ای هنوز جالب به نظر می رسد.

ظاهراً گوگل مدتی است که به دنبال خرید Epic Games بوده و اولین بار در اخبار فنی و موبایلی ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.