• خانه
  • اخبار
  • طرح دائمی زمان تابستانی رای نادری را به اتفاق آرا در سنای ایالات متحده فراهم می کند

طرح دائمی زمان تابستانی رای نادری را به اتفاق آرا در سنای ایالات متحده فراهم می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
طرح دائمی زمان تابستانی رای نادری را به اتفاق آرا در سنای ایالات متحده فراهم می کند


تصویر کارتونی عقربه در حال شکستن ساعت زنگ دار.

بزرگنمایی / ایالات متحده ممکن است در نهایت با تغییر ساعت دو بار در سال به روابط ناسازگار و چند صد ساله خود پایان دهد. (اعتبار: Aurich Lawson | Getty Images)

روز سه‌شنبه، سنای ایالات متحده رای نادری را به اتفاق آرا در مورد لایحه‌ای معرفی کرد که می‌تواند پیامدهای شدید فناوری و حمل‌ونقل داشته باشد: ساعت دائمی و تابستانی در تمام طول سال (DST).

قانون حفاظت از خورشید یک صفحه ای، که توسط سناتورهای مارک روبیو (رئیس جمهور فلوریدا) و شلدون وایت هاوس (DR.I.) حمایت می شود، اکنون پس از تصویب اتفاق آرا سنا برای رای گیری در مجلس نمایندگان تصویب شده است. این لایحه، که در ابتدا در سال 2018 ثبت شد و در سال 2021 مجدداً ارائه شد، معرفی یک ساعت تغییر ساعت را دو بار در سال در سال 1918 توسط قانون Caldera، همراه با تقویت احتمالی آن توسط قانون زمان یکنواخت 1966 لغو می‌کند.

نتیجه، ساعت‌ها و برنامه‌های «بهار پیش‌رو» DST را از سال 2023 شروع می‌کند، به استثنای کشورهایی که قبلاً قوانین خاصی را برای تغییر زمان بر اساس مشکلاتی مانند مناطق زمانی مختلف در شرایط یکسان وضع کرده‌اند. در مورد سیاست ایالات متحده، مشخص نیست که آیا هیچ یک از احزاب بزرگ آمریکایی در مجلس نمایندگان مخالفت جدی علیه رأی گیری احتمالی در آنجا تشکیل خواهد داد یا خیر – و رئیس جمهور جو بایدن هنوز موضع خود را در مورد این لایحه اعلام نکرده است.

7 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات