منو سایت

  • خانه
  • طراحی مفهومی خودروی آئودی این قابلیت را دارد که با فشار یک دکمه شکل خود را تغییر دهد

طراحی مفهومی خودروی آئودی این قابلیت را دارد که با فشار یک دکمه شکل خود را تغییر دهد

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

مردم معمولاً هنگام انتخاب خودرو باید موارد خاصی را در نظر بگیرند. به عنوان مثال ، اگر عضو یک خانواده چهار نفره هستید ؛ در این مورد ، خرید یک کوپه دو نفره واقعاً منطقی نیست. با این حال ، آئودی یک خودروی مفهومی به نام Skysphere ارائه داد. این خودرو تنها با فشردن یک دکمه قادر به تغییر شکل خود خواهد بود.

البته ، این لزوما به این معنا نیست که می توان خودرو مورد نظر را از حالت 2 سرنشین به مدل جادویی 4 سرنشین تغییر داد. در عوض ، این خودرو قادر خواهد بود شکل خود را تغییر داده و تجربه رانندگی متفاوتی را ارائه دهد. به گفته آئودی ، Skysphere دارای دو حالت است: Sport و Grand Touring. در حالت اسپرت ، احتمالاً این خودرو شبیه تسلا رودستر خواهد بود. اما لمس دکمه مخصوص و تغییر حالت Grand Touring طول خودرو را 25 سانتی متر افزایش می دهد و فرمان و پدال ها را پنهان می کند.

به گفته آئودی ، در این حالت فرمان و پدال ها به منطقه ای نامرئی منتقل می شوند. حس فضا در خودروی مفهومی زمینه کاربردی کاملاً جدیدی را برای این خودروی اسپرت کانورتیبل ایجاد می کند. در عین حال ، خودروی آئودی آسمان با کمک سیستم حسگر خود می تواند جهت جاده و ترافیک را تشخیص داده و مسافران را با ایمنی کامل به مقصد برساند.

با این حال ، قبل از اینکه بیش از حد هیجان زده شوید ؛ باید در نظر داشته باشید که در حال حاضر این خودرو فقط یک طراحی مفهومی است. حداقل در حال حاضر ، آئودی برنامه ای برای تولید این خودرو ندارد. اما با افزایش محبوبیت فناوری های خودروهای خودران در آینده ، احتمالاً شاهد معرفی چنین خودروهایی در بازار خواهیم بود.

طراحی مفهومی خودروی آئودی این قابلیت را دارد که با لمس یک دکمه شکل خود را تغییر دهد و اولین بار در اخبار فناوری و موبایل ظاهر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.