منو سایت

  • خانه
  • طبق یک مطالعه ، اپل بالاترین سطح رضایت مشتری را دریافت کرده است

طبق یک مطالعه ، اپل بالاترین سطح رضایت مشتری را دریافت کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

آیفون های اپل همیشه مورد توجه مشتریان بوده اند. اما اکنون نوبت آیپد و مک بوک است تا اپل را به عنوان برترین برند در گزارش رضایت مشتری ایالات متحده (ACSI) تبدیل کند. نظرسنجی امسال بر اساس مصاحبه با 7،960 مشتری در ایالات متحده است و کاملاً تصادفی است. بدین منظور ، بین 7 جولای 2020 (17 ژوئیه 1999) و 26 ژوئن 2021 (5 ژوئیه 2010) ، تماس با مشتریان مورد نظر برقرار شد.

بر این اساس ، اپل همچنان رهبری کلی رضایت مشتری در ایالات متحده را بر عهده دارد و سطح رضایت مشتری از رایانه های شخصی این شرکت (شامل تبلت ، لپ تاپ و رومیزی) در جدیدترین گزارش سالانه ACSI در مورد لوازم خانگی و لوازم الکترونیکی در حال افزایش است. 1 درصد به 79 درصد رسیده است. به طور کلی ، اپل با 82 درصد رضایت ، موقعیت پیشرو خود را حفظ کرد. این رقم با نتیجه 12 ماه پیش غول کوپرتینویی مطابقت دارد.

HP با 80 درصد رضایت در رتبه دوم قرار دارد. در مقایسه ، جالب است بدانید که این برند در سال گذشته به میزان رضایت 77 درصدی دست یافته است. ایسر و سامسونگ با نمره 79 درصد در رتبه سوم قرار دارند. غول سابق کره ای در سال 2020 با 81 درصد رضایت در رتبه دوم قرار گرفت. بنابراین ، سقوط سامسونگ در سال جاری به احتمال زیاد این شرکت را دوست نخواهد داشت.

متأسفانه ، گزارش امسال عملکرد هر نام تجاری را بر اساس دسته بندی های مختلف محصولات تجزیه و تحلیل نمی کند. بنابراین مشخص نیست که سامسونگ در چه زمینه هایی پیشرفت کرده و در چه زمینه هایی عقب مانده است.

رضایت مشتریان از تبلت ها نسبت به سال گذشته کاهش یافته است

با نگاهی به بازار تبلت ، به نظر می رسد رضایت مشتری در دوره جاری نسبت به 1 سال قبل و شیوع کووید 19 کاهش یافته است. بنابراین ، نتیجه این دسته محصول از 78 درصد به 76 درصد کاهش می یابد. از نظر اقلام مورد علاقه مشتریان ، نظرسنجی ACSI نشان می دهد که تولید کنندگان از نظر طراحی کلی ، سهولت استفاده و عملکرد گرافیکی تبلت های نسل فعلی عملکرد خوبی داشته اند. اما با معرفی مدل های آینده ، هنوز فضای زیادی برای بهبود ویژگی ها ، سرعت تراشه و لوازم جانبی موجود وجود دارد. لوازم جانبی شامل کلیه تجهیزات از جعبه و جلد تا شارژر و آداپتورهای تبدیل خواهد بود.

طبق یک مطالعه ، اپل بالاترین سطح رضایت مشتری را کسب کرد ، اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.