• خانه
  • اخبار
  • صفحه کلید مکانیکی بی سیم سری SteelSeries می تواند 2 مورد را با لمس یک کلید وارد کند

صفحه کلید مکانیکی بی سیم سری SteelSeries می تواند 2 مورد را با لمس یک کلید وارد کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
صفحه کلید مکانیکی بی سیم سری SteelSeries می تواند 2 مورد را با لمس یک کلید وارد کند


کیبورد بی سیم سری SteelSeries Apex Pro Mini.

بزرگنمایی / صفحه کلید بی سیم SteelSeries Apex Pro Mini از طریق کلید 2.4 گیگاهرتز یا بلوتوث متصل می شود. (اعتبار: SteelSeries)

سوئیچ های مکانیکی قابل تنظیم راهی آسان برای سفارشی کردن حس کلیدهای مختلف روی صفحه کلید است. این سوئیچ‌ها به شما امکان می‌دهند نقطه ماشه آن‌ها را انتخاب کنید یا اینکه یک کلید را تا چه اندازه فشار می‌دهید قبل از ثبت ورودی، برای حساسیتی که می‌توانید بسته به کلید یا برنامه‌ای که استفاده می‌کنید متفاوت باشد.

SteelSeries سازنده لوازم جانبی امروز صفحه کلیدهای مکانیکی بی سیم و سیمی جدید با سوئیچ های مکانیکی را معرفی کرد که به شما امکان می دهد نقطه ماشه هر کلید را تنظیم کنید. مجموعه های فشرده SteelSeries Apex Pro Mini Wireless و Apex Pro Mini نیز به شما امکان می دهند کلیدها را طوری برنامه ریزی کنید که اگر کلید را به اندازه کافی پایین فشار دهید، با فشار دادن یک کلید، دو ورودی ثبت می شود.

کلیدهای مکانیکی قابل تنظیم

SteelSeries برای اولین بار فروش سوئیچ های مکانیکی قابل تنظیم OmniPoint خود را روی صفحه کلید SteelSeries Apex Pro خود در سال 2019 آغاز کرد. سوئیچ های OmniPoint 2.0 که در 60 درصد صفحه کلیدهای Apex Pro Mini Wireless و Apex Pro Mini که امروز عرضه شده اند، قابل تنظیم تر هستند.

16 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات