منو سایت

  • خانه
  • شیائومی به طور رسمی نام تجاری Mi را از خط تولید خود حذف کرد

شیائومی به طور رسمی نام تجاری Mi را از خط تولید خود حذف کرد

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

شیائومی محصولات خود را خارج از بازار چین با نام تجاری Mi به فروش می رساند. اما از این پس محصولات غول چینی بدون عبارت Mi عرضه می شوند. انجمن توسعه دهندگان XDA ابتدا به این خبر اشاره کرد و سپس سخنگوی شیائومی آن را رسما تایید کرد.

بر این اساس ، از ابتدای سه ماهه سوم سال 2021 ، سری محصولات Mi به طور انحصاری تحت عنوان Xiaomi عرضه می شود. مدلی که از ابتدا تا کنون در بازار چین اعمال شده است.

تلفن هوشمند Mix 4 و تبلت سری Pad 5 اولین دستگاه های شیائومی با مدل نامگذاری جدید هستند. این ویجت ها قبلاً در 10 آگوست (19 آگوست) معرفی شده بودند.

پیش از این رویداد ، گمانه زنی هایی در مورد تغییر نام تجاری احتمالی مطرح شده بود. با این حال ، این شرکت 14 روز طول کشید تا گمانه زنی ها را تأیید کند. بنابراین ، نام تجاری Mi دیگر در خارج وجود نخواهد داشت.

متن کامل بیانیه مطبوعاتی این شرکت به شرح زیر است:

“این تغییر نام تجاری ما را در سراسر جهان ادغام می کند و شکاف درک بین نام تجاری و محصولات شرکت را پر می کند. احتمالاً مدتی طول خواهد کشید تا این تغییر در همه زمینه ها اعمال شود.

با افشای هویت نام تجاری جدید ، 2 سری جداگانه از محصولات این شرکت تحت نام تجاری جدید قرار می گیرد. محصولات شیائومی پیشرفته هستند و تجربه کاربری قانع کننده ای را ایجاد می کنند. محصولات Redmi نوآوری های بزرگی را با قیمت مناسب تری در اختیار مخاطبان جوان قرار می دهد.

این تمایز در لوگوهای به روز شده ما نیز منعکس شده است. بنابراین ، هر دو شکل لوگوی شیائومی و ردمی زیرمجموعه لوگوی اصلی برند هستند. نام قرارداد سری محصولات شیائومی و ردمی به تدریج در اکوسیستم و محصولات IoT این شرکت اعمال خواهد شد.

شیائومی میکس 4

مدیرعامل شیائومی قبلاً تأیید کرده است که فروشگاه های فیزیکی Mi Store از این پس فروشگاه شیائومی نامیده می شوند. انتظار می رود این اطلاعیه در جریان رویداد 15 سپتامبر (24 سپتامبر) به طور رسمی در رسانه ها منتشر شود. در طول این رویداد ، احتمالاً شاهد ارائه تلفن های هوشمند سری 11T با قابلیت شارژ سریع با 120 وات ، تراشه های اصلی و نمایشگرها با 120 هرتز خواهیم بود.

شیائومی رسما نام تجاری Mi را از نام محصولات خود حذف کرد.این برند اولین بار در اخبار فناوری و موبایل ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.