منو سایت

  • خانه
  • شکایت 200 میلیارد دلاری توسط توسعه دهنده به دلیل سیاست انحصاری اپل

شکایت 200 میلیارد دلاری توسط توسعه دهنده به دلیل سیاست انحصاری اپل

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

نارضایتی از قوانین فروشگاه App Apple چیز جدیدی نیست. با این حال ، در بیشتر موارد ، توسعه دهندگان نمی توانند در مورد شکایات خود کارهای زیادی انجام دهند و در نهایت باید دستورالعمل های اپل را دنبال کنند. اما اخیراً شاهد افزایش اعتراضات و اقدامات عملی توسعه دهندگان برنامه بوده ایم.

یکی از توسعه دهندگان شاکی Primary Productions نام دارد. توسعه دهنده مستقر در نیوجرسی روی این برنامه کار می کند و اخیراً 200 میلیارد دلار علیه اپل شکایت کرده است. این شرکت مدعی است که اپل با اقدامات انحصاری خود به توسعه دهندگان برنامه آسیب رسانده است و آنها را “انحصارگران مخفی” می نامد.

این شکایت پس از آنکه این شرکت به کاربران در مورد سبد های بلاک چین از طریق برنامه خود اطلاع داد ، برطرف شد. بعداً اپل مانع از انتشار برنامه در App Store شد. این شکایت ادعا می کند که اپل در لیست سیاه قرار گرفته ، به طور غیرقانونی جستجو شده و آزادی جستجو را سرکوب کرده است. همچنین انتقاداتی از هزینه ها و هزینه های دریافت شده توسط توسعه دهندگان وجود دارد.

این اولین بار نیست که اپل با شکایت توسعه دهندگان برنامه مواجه می شود. غول مستقر در کوپرتینو در حال حاضر در دعوایی با Epic Games بر سر برخی مسائل مربوط به Primary Productions درگیر است. برخی از دولتها از جمله کره جنوبی و ژاپن نیز اتهامات علیه اپل را بررسی کرده و در مواردی غول آمریکایی را مجبور به تغییر رویکرد خود کرده اند.

این خبر خوبی برای توسعه دهندگان است. علی رغم تخفیف های اپل ، برخی از توسعه دهندگان ظاهرا هنوز از وضعیت فعلی ناراضی هستند. با این حال ، مشخص نیست که محاکمه اخیر چگونه پیش خواهد رفت. اما شکی نیست که این مورد فشار را بر شرکت که در تلاش برای دستیابی به یک معامله ارزان تر است افزایش می دهد.

شکایت توسعه دهنده 200 میلیارد دلاری از اپل به دلیل سیاست مالکیت آن برای اولین بار در اخبار فنی و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.