• خانه
  • اخبار
  • شکایت نوکیا اوپو و وان پلاس را مجبور به خروج از بازار آلمان کرد

شکایت نوکیا اوپو و وان پلاس را مجبور به خروج از بازار آلمان کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
شکایت نوکیا اوپو و وان پلاس را مجبور به خروج از بازار آلمان کرد


فروشگاه Oppo در آلمان تمام اطلاعات تلفن را حذف کرد (ترجمه شده).

بزرگنمایی / فروشگاه Oppo در آلمان تمام اطلاعات تلفن را حذف کرد (ترجمه شده). (اعتبار: رون آمادئو)

بسیاری از برندهای چینی به نوعی از جنگ جهانی ثبت اختراع گوشی های هوشمند فرار کرده اند، اما Oppo و OnePlus به دلیل شکایت ثبت اختراع نوکیا درد را در آلمان احساس می کنند. همانطور که سایت Juve Patent گزارش می دهد، نوکیا هفته گذشته دو حکم ثبت اختراع مساعد دریافت کرد و OnePlus و شرکت مادر Oppo دستور توقف و دست کشیدن از نقض حقوق خود را صادر کردند. در حال حاضر، توقف نقض به معنای توقف فروش در آلمان است.

این شرکت نوکیا، شرکت زیرساخت‌های سلولی، نه HMD است که مجوز برند «نوکیا» را برای گوشی‌های هوشمند صادر می‌کند. نوکیا و اوپو یک قرارداد مجوز ثبت اختراع داشتند، اما اخیراً منقضی شده است. همانطور که در مناقشات کابل دیدیم، دو شرکت در حال مذاکره برای تمدید بودند، اما اختلاف نظر بر سر قیمت باعث شد این معامله اتفاق نیفتد. اوپو طرف خود را از این داستان آشنای پتنت Juve گفت: «روز پس از پایان قرارداد 4G بین اوپو و نوکیا، نوکیا بلافاصله به دادگاه رفت. آن‌ها قبلاً برای تمدید قرارداد، مبلغ غیرمنطقی زیادی درخواست کرده بودند.»

فروشگاه OnePlus فقط یک پیام خطا در آلمان نشان می دهد.

فروشگاه OnePlus فقط یک پیام خطا در آلمان نشان می دهد. (اعتبار: رون آمادئو)

شکایت ها هنوز ادامه دارد و امکان تجدید نظر وجود دارد، اما اوپو گامی پیشگیرانه برای توقف فروش در آلمان برداشته است. سایت آلمانی Oppo از تمام اطلاعات تلفن حذف شده است و اکنون فقط یک پیام (از طریق ترجمه) را میزبانی می کند که “اطلاعات محصول در حال حاضر در وب سایت ما در دسترس نیست.” این سایت همچنین اشاره می کند که محصولات Oppo به کار خود ادامه می دهند و کانال های پشتیبانی به کار خود ادامه می دهند. سایت OnePlus همچنان اطلاعاتی در مورد گوشی نشان می دهد، اما اگر بخواهید لیست گوشی را مشاهده کنید، فروشگاه اکنون صفحه خطا را نشان می دهد.

خواندن 1 پاراگراف باقی مانده | نظرات