• خانه
  • اخبار
  • شوق صورت حساب Google Play به زودی در راه است، اما Spotify یک معامله ویژه دارد

شوق صورت حساب Google Play به زودی در راه است، اما Spotify یک معامله ویژه دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
شوق صورت حساب Google Play به زودی در راه است، اما Spotify یک معامله ویژه دارد


بیا ببینم تو روی من فرود آمدی "تبلیغات گوگل" فضا و با سه خانه ... 1400 دلار می شود.

بزرگنمایی / بیایید ببینیم، با فضای Google Ads من با سه خانه مواجه شدید … که 1400 دلار خواهد بود. (اعتبار: رون آمادئو / هاسبرو)

باز هم، گوگل پای خود را روی توسعه دهندگان بزرگی که از استفاده از سیستم صورتحساب درون برنامه ای آن امتناع می کنند، نمی گذارد. Play Store همیشه از توسعه دهندگان خواسته است که از سیستم صورتحساب در برنامه Google Play استفاده کنند، اما بسیاری از توسعه دهندگان بزرگ مانند Netflix و Spotify به سادگی این قانون را نادیده گرفتند و همچنان صورتحساب خود را انجام دادند. Google هرگز این شرکت‌ها را مجازات نکرده است، اما ضرب‌الاجل تغییر به صورت‌حساب Google Play را تا سپتامبر 2021 اعلام کرده است – و سپس اجازه تمدید آن را تا 31 مارس 2022 داده است. این دومین باری است که مهلت نهایی نزدیک می‌شود و ما دوباره شاهد شکاف‌هایی هستیم. تلاش های گوگل برای اجرای قوانین خود. آخرین خبر این است که Google در حال گسترش صورت‌حساب شخص ثالث در فروشگاه Play است، حداقل برای یک شرکت پخش بزرگ.

آخرین پست وبلاگ گوگل می گوید که این شرکت اکنون یک برنامه آزمایشی به نام “صورتحساب کاربر” راه اندازی می کند. گوگل گفت که این برنامه به تعداد کمی از توسعه دهندگان شرکت کننده اجازه می دهد تا گزینه صورتحساب اضافی را به سیستم صورتحساب Google Play ارائه دهند. تنها توسعه دهنده شرکت کننده اعلام شده Spotify است، یکی از دو شرکت مطرحی که دائماً سیاست های گوگل را نادیده می گیرند. گوگل گفت: “این پروژه آزمایشی به ما کمک می کند تا درک خود را از اینکه آیا و چگونه صورتحساب سفارشی برای کاربران در کشورهای مختلف و برای توسعه دهندگان در اندازه ها و دسته های مختلف کار می کند یا خیر.”

در کره جنوبی، می‌توانید یک پردازشگر پرداخت را از Google Play انتخاب کنید.

در کره جنوبی، می‌توانید یک پردازشگر پرداخت را از Google Play انتخاب کنید. (اعتبار: گوگل)

گوگل می گوید این برنامه بر اساس کاری است که در کره جنوبی مجبور به انجام آن شده است، جایی که قانونی که در سال 2021 تصویب شد، فروشگاه های برنامه را ملزم می کند که پرداخت از طرف شخص ثالث را مجاز کنند. در کره، وقتی دکمه پرداخت را در Google Play فشار می‌دهید، کارتی ظاهر می‌شود که از شما می‌پرسد از کدام پردازشگر پرداخت می‌خواهید استفاده کنید. پیش از این، برنامه‌ها کاربران را به یک صفحه وب خارجی رها می‌کردند (گاهی اوقات یک صفحه وب که مستقیماً در برنامه تعبیه شده بود، که تجربه پرداخت یکپارچه را فراهم می‌کرد)، اما اکنون می‌توانید این کار را از طریق Google Play انجام دهید.

3 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات