• خانه
  • اخبار
  • شماره M برای قدرت بیشتر، کنترل بیشتر: BMW iX M60 2023، تست شده

شماره M برای قدرت بیشتر، کنترل بیشتر: BMW iX M60 2023، تست شده

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
شماره M برای قدرت بیشتر، کنترل بیشتر: BMW iX M60 2023، تست شده


ما از BMW انتظار یک سبک بحث برانگیز داریم، اما چهره iX در حال قوی‌تر شدن است.

بزرگنمایی / ما از BMW انتظار یک سبک بحث برانگیز داریم، اما چهره iX در حال قوی‌تر شدن است. (اعتبار: جاناتان گیتلین)

این روزها خودروسازان کمی دچار مشکل شده اند. برای نسل‌ها، این صنعت در حال تکامل و اصلاح محصولات خود بوده است، و اکنون زمان آن است که دانش فناوری احتراق داخلی را دور بریزیم و همه چیزهای جدید در مورد درایوهای الکتریکی را یاد بگیریم. این احساس باید به‌ویژه در بخش‌های تخصصی‌تر صنعت، مانند نمایندگی‌های سریع مسئول این سدان‌های پیشرفته، تولید شده در کارخانه و خودروهای شاسی‌بلند با نشان‌هایی که AMG، بلک‌وینگ و موارد مشابه را دارند، شدید باشد.

BMW M شاید مشهورترین خودرویی باشد که هفته گذشته پنجاهمین سالگرد خود را جشن گرفت. برای دهه‌ها، پس از مفهوم بی‌ام‌و توربوی 1972 با موتور موتور وسط، نشان سه‌رنگی کلمه‌ای برای رانندگی تیز و قدرت زیاد بوده است که معمولاً از هلو به موتور منتقل می‌شود. اما آینده حتی در M نیز برقی است، بنابراین ما در برلین بودیم تا آخرین ساخته آن را آزمایش کنیم، نسخه بهبودیافته ای از جدیدترین SUV الکتریکی BMW، iX M60 2023.

BMW M به تازگی پنجاهمین سالگرد خود را با معرفی M4 CSL جشن گرفته است.  اما به تازگی یک خودروی جدید M دیگر به نام iX M60 را عرضه کرده است.

BMW M به تازگی پنجاهمین سالگرد خود را با معرفی M4 CSL جشن گرفته است. اما به تازگی یک خودروی جدید M دیگر به نام iX M60 را عرضه کرده است. (اعتبار: جاناتان گیتلین)

ما تابستان گذشته برای اولین بار iX را امتحان کردیم. این مورد بحث برانگیز است، مانند بسیاری از ساخته های جدیدتر BMW، و بهترین گزینه به عنوان جایگزینی تمام الکتریکی برای X5 SUV معمولی است. اما مهندسان M قبلاً iX را خریداری کرده‌اند، و قبلاً جادوی خود را روی i4 M50 انجام داده‌اند.

26 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات