• خانه
  • اخبار
  • شبکه HBO تریلر رسمی سریال House of the Dragon را منتشر کرد

شبکه HBO تریلر رسمی سریال House of the Dragon را منتشر کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
شبکه HBO تریلر رسمی سریال House of the Dragon را منتشر کرد


سریال جدید HBO، خانه اژدهایک پیش از تاریخ بر اساس کتاب جورج آر آر مارتین است آتش و خون.

زیاد بازی تاج و تخت طرفداران بدون شک اولین بازی آینده را تماشا می کنند خانه اژدها، وجود دارداولین سری اسپین آف، با هیبت قابل توجه. از یک طرف، مجموعه 10 قسمتی ماقبل تاریخ بر اساس کتاب جورج آر آر مارتین ساخته شده است. آتش و خون، و کامل است، بنابراین هیچ شانسی وجود ندارد که سریال بیش از حد از مطالب منبع پیشی بگیرد. از سوی دیگر، وجود دارد پایان سریال برای بسیاری از طرفداران (اگر نه بیشتر) ناامید کننده بود، و HBO کمی نبرد سخت برای جلب اعتماد آنها در پیش دارد.

HBO به تازگی تریلر رسمی این فیلم را منتشر کرده است خانه اژدها، که از نظر بصری زرق و برق دار است و طرح احتمالی و لحن کلی را تأیید می کند. اما برای رفع این تردیدهای پایدار، بیش از یک تریلر مناسب نیاز است. HBO نیز آشکار کرد پوسترهای جدید با طراحی مناسب برای هر شخصیت اصلی.

همانطور که قبلا نوشتم، خانه دراگوn 200 سال قبل از وقایع سلف خود اتفاق می افتد و آغاز پایان سلطنت دوم تارگرین را توصیف می کند. این وقایع با یک جنگ داخلی و انقراض اژدهاها به اوج خود رسید – حداقل تا زمانی که دنریس تارگرین دو قرن بعد ظاهر شد. علاوه بر نویسندگان همکار مارتین و رایان جی. کندال، میگوئل ساپوچنیک، که برخی از چشم نوازترین و پیچیده ترین نبردها را فیلمبرداری کرد. بازی تاج و تخت– به عنوان یک برنامه نویس و کارگردانی خلبان و چندین قسمت دیگر.

8 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات