• خانه
  • اخبار
  • شایعه شده است که نمایشگر هوشمند بعدی گوگل یک تبلت جداشدنی خواهد بود

شایعه شده است که نمایشگر هوشمند بعدی گوگل یک تبلت جداشدنی خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
شایعه شده است که نمایشگر هوشمند بعدی گوگل یک تبلت جداشدنی خواهد بود


نسل دوم Nest Hub.

بزرگنمایی / نسل دوم Nest Hub. (اعتبار: کوری گسکین)

نسل دوم نمایشگر هوشمند Google Nest Hub یک سال از عمر آن می گذرد، بنابراین وقت آن است که فکر کنیم آیا نسخه سخت افزاری جدیدی در راه است یا خیر. 9to5Google یک شایعه جدید برای بررسی دارد: Google “در حال کار بر روی Nest Hub جدید برای سال 2022 با یک عامل تبلت پلاگین است که صفحه نمایش را از پایه / بلندگو جدا می کند.” این سایت جزئیات بیشتری ارائه نکرده است، اما این ایده در برنامه محصول اخیر گوگل قرار می گیرد.

از زمان آغاز به کار، سخت افزار دستیار گوگل اساساً خط اکو آمازون را کپی کرده است. اسپیکر اصلی Google Home دو سال پس از Amazon Echo منتشر شد. Home Mini یک سال و نیم بعد از Echo Dot عرضه شد. نمایشگر هوشمند Google Home Hub یک سال پس از Echo Show عرضه شد. ساعت‌های هوشمند Google Assistant یک سال و نیم پس از Echo Spot عرضه شدند. فقدان نوآوری سخت افزاری گوگل مشکل بزرگی نیست، زیرا به طور کلی تصور می شود که گوگل سیستم فرمان صوتی بهتری دارد، اما کاملاً واضح است که گوگل قرار است نقشه راه محصول را از کجا خریداری کند.

و البته آمازون مجموعه کاملی از تبلت ها را دارد که به نمایشگرهای هوشمند تبدیل می شوند. در سال 2018، این شرکت قابلیت نمایشگر هوشمند را در Fire OS، شعبه آمازون به اندروید، ایجاد کرد. هر بار که تبلت آمازون را در یکی از داک های رسمی قرار می دهید، به طور خودکار به حالت نمایش هوشمند تغییر می کند. گوگل به مدت یک سال و نیم از زمان راه اندازی آمازون (زمان گوگل به طور قابل توجهی ثابت است) “حالت محیطی” را برای تلفن های اندرویدی آزمایش می کند، اما در ابتدا این ویژگی فقط در گوشی های شخص ثالث خاصی در دسترس بود. حالت محیطی به دستگاه‌هایی مانند Pixel 6 نمی‌رسد. این ویژگی همچنین در تلفن‌هایی که معمولاً در طرف دیگر اتاق قابل خواندن نیستند، چندان معنا ندارد. نمایشگرهای هوشمند معمولا. محیط تبلت بهتر بود، اما راه اندازی گوگل در سال 2019 برای تبلت های اندرویدی مرده بود.

6 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات