• خانه
  • اخبار
  • شازم! تریلر The Wrath of the Gods در پنل DC Comic-Con منتشر شد

شازم! تریلر The Wrath of the Gods در پنل DC Comic-Con منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
شازم! تریلر The Wrath of the Gods در پنل DC Comic-Con منتشر شد


تریلر رسمی برای شازم! خشم خدایان.

پنل DC در کامیک کان سن دیگو اولین تریلر رسمی این فیلم را برجسته کرد شازم! خشم خدایاندنباله سال 2019 شازم!، هر دو با بازی Zachary Levi. به عنوان یک جایزه، دواین جانسون (معروف به راک) با ایجاد یک ورودی باشکوه با لباس کامل، جمعیت را شگفت زده کرد تا از تیزر فیلم جدید (مرتبط) خود پرده برداری کند. آدم سیاه.

2019 شازم! یک فرزندخوانده نوجوان به نام بیلی باتسون (آشر آنجل) که پس از فرار از دیگری برای جستجوی مادر تولدش به خانه ای گروهی می رسد. او برادر رضاعی جدیدش فردی (جک دیلن گریزر) را از دست قلدرها نجات می دهد و وقتی در مترو تعقیب می شود، به صخره ابدیت منتقل می شود. در آنجا جادوگر باستانی Shazam (Jimon Hounsou) بیلی را به عنوان قهرمان جدید خود انتخاب می کند. وقتی بیلی می گوید “شزم!” او تبدیل به یک ابرقهرمان بالغ (لوی) می شود. تکرار کلمه او را به شکل بیلی خود باز می گرداند. بیلی/شزم یک ابرشرور را شکست می‌دهد و قدرت خود را با همه خواهر و برادرهای خوانده‌اش به اشتراک می‌گذارد و خانواده ابرقهرمانان خود را ایجاد می‌کند.

این فیلم در سراسر جهان 366 دلار فروخت و بیشتر نقدهای مثبتی دریافت کرد. در بررسی سال 2019 شازم!سام ماچکووچ، سردبیر Ars Tech Culture، علیرغم چند نقص آزاردهنده، نتیجه گرفت: “این سرگرم کننده است. خنده دار است. خوب است.” “نتیجه نهایی یک فیلم ابرقهرمانی است که آشکارا به حال و هوای ایندیانا جونز (کامل با موسیقی کالیبر جان ویلیامز) همراه با دوز سالم تکیه می کند. ددپول-سرگرمی کودکان برای دنیای گسترده تر کامیکس دی سی.”

11 پاراگراف باقی مانده را بخوانید | نظرات