سیلوستر استالونه یک ابرقهرمان سرخورده و سرخورده در تریلر سامری است.

سیلوستر استالونه یک ابرقهرمان سرخورده و سرخورده در تریلر سامری است.


سیلوستر استالونه در نقش یک ابرقهرمان سالخورده بازی می کند که مدت ها تصور می شد مرده است سامری.

سیلوستر استالونه، اسطوره اکشن، قبلاً در ژانر ابرقهرمانی فعالیت داشته است، به ویژه قاضی دادگاه (1995)، Ravager Stakar Ogord c Guardians of the Galaxy Vol. 2. (2017) و صدای King Shark در جوخه انتحار (2021). (او دوباره نقش خود را به عنوان Ravager بازی می کند Guardians of the Galaxy Vol. 3.) با فیلم جدیدش سامریاستالونه نقش یک ابرقهرمان سالخورده را بازی می‌کند که به‌طور ناشناس به‌عنوان یک مرد زباله‌گرد زندگی می‌کند که توسط گذشته‌اش تسخیر شده است. با قضاوت بر اساس تریلر رسمی، این نقش عالی برای ستاره اکشن 73 ساله است که ترکیبی از بهترین عناصر کارنامه درخشان طولانی مدت او است.

سامری زاییده فکر فیلمنامه نویس براگی شوته است که بیشتر به خاطر آن شهرت دارد اتاق فرار (2019) و 2011 فصل جادوگران. او برای اولین بار حدود 10 سال پیش فیلمنامه خاصی را برای این فیلم نوشت. اما فیلمنامه‌های خاص می‌توانند سال‌ها قبل از انتخاب شدن در اکوسیستم استودیوی هالیوود در پیچ و خم باشند، و اصلا مهم نیست وارد توسعه شوند. بنابراین، در این میان، شوت فیلمنامه‌اش را با مجموعه‌ای از رمان‌های گرافیکی برای Mythos Comics تطبیق می‌دهد – برخلاف روند معمول این روزها، با رقابت استودیوها برای IP قابل تشخیص برای انطباق با فیلم‌های پرفروش.

نسخه کمیک که برای اولین بار در سال 2014 منتشر شد، محیط معمولی ژانر یک ابرقهرمان را وارونه می‌کند که برای مقابله با آدم‌های بد و تمیز کردن همه‌چیز، وارد آب‌شکن جنایت‌آلود یک شهر می‌شود. این نسخه تخریب تدریجی شهر خیالی آکروپولیس را پس از کشته شدن ابرقهرمان آن، سامری، در نبرد با نمسیس که به درستی نامیده می شود، در انباری در حال سوختن، روایت می کند. (نمسیس نیز کشته می شود).

خواندن 7 پاراگراف باقی مانده | نظرات