• خانه
  • اخبار
  • سیستم عامل جدید Roomba هیچ ویژگی جدیدی ندارد، اما رویاهای بزرگی دارد

سیستم عامل جدید Roomba هیچ ویژگی جدیدی ندارد، اما رویاهای بزرگی دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
سیستم عامل جدید Roomba هیچ ویژگی جدیدی ندارد، اما رویاهای بزرگی دارد


ربات جاروبرقی iRobot Roomba j7 +.

بزرگنمایی / ربات جاروبرقی iRobot Roomba j7 +. (اعتبار: iRobot)

Roomba سیستم عامل iRobot را روز سه‌شنبه راه‌اندازی کرد تا قابلیت‌های نرم‌افزاری پیشرفته پاک‌کننده‌های خانگی روباتیک خود را نشان دهد. در زمان نگارش این مقاله، فقط پلتفرم هوش مصنوعی هوشمند خانگی Genius دو ساله را تغییر نام داد، اما این شرکت قصد دارد یک پلت فرم بینایی کامپیوتری پیشرو باشد که جاروبرقی و جاروبرقی رباتی خود را متمایز کند و در نهایت به محصولات دیگری مانند تصفیه کننده هوا تغییر کاربری دهد.

کالین انگل، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل iRobot، در بیانیه‌ای که در بیانیه Roomba به اشتراک گذاشته شد، گفت: سیستم عامل iRobot هنوز ویژگی‌های جدیدی را شامل نمی‌شود، اما تمرکز iRobot بر “هوش نرم‌افزار برتر” است.

در حال حاضر، دستگاه‌های Roomba مجهز به سیستم عامل iRobot از بینایی رایانه‌ای استفاده می‌کنند تا بسته به محصول، از 80 «اشیاء مشترک» مانند طناب، جوراب و، بسیار مهم، ضایعات حیوانات جلوگیری کنند. این سیستم عامل برای حیوانات خانگی راحت است، از جمله ویژگی هایی مانند “مناطق نگهبان” به طوری که سگ شما وقتی در اطراف کاسه غذا قرار دارد با جاروبرقی ربات شما شروع به دعوا نمی کند. او همچنین ممکن است برنامه های تمیز کردن را توصیه کند، از جمله بر اساس زمانی که دوست پشمالوی شما تمایل به ریختن دارد. اگر می‌خواهید همه چیزهایی را که سیستم عامل iRobot ارائه می‌کند ببینید، قوی‌ترین تکرار سری Roomba J7 است. این دستگاه در ماه سپتامبر عرضه شد و از یک دوربین جلو با دید کامپیوتری برای درک بهتر چیدمان محیط نسبت به سایر ربات های iRobot استفاده می کند.

4 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات