• خانه
  • اخبار
  • سیزدهمین دکتر در تریلر فیلم Legend of the Sea Devils با ملکه دزدان دریایی متحد می شود.

سیزدهمین دکتر در تریلر فیلم Legend of the Sea Devils با ملکه دزدان دریایی متحد می شود.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
سیزدهمین دکتر در تریلر فیلم Legend of the Sea Devils با ملکه دزدان دریایی متحد می شود.


دوران جودی ویتاکر به عنوان دکتر سیزدهم به پایان می رسد افسانه شیاطین دریادوم از سه دکتر هو ویژه در سال 2022

ما برای بازسازی بعدی شمارش معکوس داریم دکتر هواگرچه دقیقاً چه کسی جایگزین جودی ویتاکر می شود تا دکتر چهاردهم شود، راز کاملاً محافظت شده باقی مانده است. (نه، این است نه تام هالند.) اما بی بی سی یک تیزر برای این آخر هفته منتشر کرد افسانه شیاطین دریایکی از سه قسمت ویژه که امسال به مناسبت آخرین روزهای ویتاکر در نقش سیزدهمین دکتر پخش شد.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، فصل سیزدهم اخیراً به پایان رسیده است به ویژه تحت تأثیر همه گیری COVID-19. (این سیزدهمین فصل از زمان شروع مجدد فرنچایز در سال 2005 است، نه سیزدهمین فصل از روز بعد از ترور کندی). به جای 13 قسمت معمول، S13 فقط هشت قسمت را به دلیل همه گیری برنامه ریزی کرده است. در پایان، کریس چیبنال، مجری برنامه تصمیم گرفت که فصل را به شش قسمت، با رنگین کمان روایی کامل، به جای ساختار اپیزودیک که بیشتر نمونه سریال است، کوتاه کند. (با این حال، این تصمیم بی سابقه نیست. آزمون استاد زمان 1986 نیز یک داستان کامل بود.)

در مجموع، آرک شش قسمتی زیرنویس دریافت کرد جریان. در آن، دکتر و همراهانش با یک ناهنجاری در انتهای جهان به قصد کشتن دکتر مواجه می شوند. خدمه همچنین با نژادهای کلاسیک بیگانه Whovian روبرو شدند: Ood، Cybermen، Sontarans و Weeping Angels. اگرچه برخی از منتقدان روایت رنگین کمان را گیج‌کننده می‌دانند – تقریباً در زمانی که فرشته‌های گریان درگیر می‌شود اجتناب‌ناپذیر است – و پایان ناامیدکننده بود، اما به طور کلی فصل خوبی بود.

9 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات