• خانه
  • اخبار
  • “سیاست نانوشته” هولو در مورد سانسور سیاسی باعث واکنش شدید شد

“سیاست نانوشته” هولو در مورد سانسور سیاسی باعث واکنش شدید شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
"سیاست نانوشته" هولو در مورد سانسور سیاسی باعث واکنش شدید شد


"سیاست نانوشته" هولو در مورد سانسور سیاسی باعث واکنش شدید شد

بزرگنمایی (اعتبار: SOPA Images / مشارکت کننده | LightRocket)

سال گذشته، Hulu اشتراک‌های تبلیغاتی خود را به میزان یک دلار افزایش داد، مدت کوتاهی پس از آن که مشترکین را ترغیب کرد تا نظرات بیشتری را برای تبلیغات ارسال کنند. از سال 2017، اعضای سرشناس جامعه هولو از دیدن تبلیغات سیاسی مشابه «1000 بار» شکایت کرده‌اند و برخی ادعا می‌کنند که مکرراً آگهی‌هایی از جمهوری‌خواهان برای انتشار اطلاعات نادرست به آنها نشان داده شده است. پس از انتخاب رئیس جمهور بایدن در سال 2020، دیگران از “تبلیغات دموکرات” شکایت کردند. بسیاری پیشنهاد کرده‌اند که Hulu جایی برای تبلیغات سیاسی نیست، با یکی از پست‌های تبلیغاتی سیاست جدید Hulu “بدون تبلیغات سیاسی” بیش از 2000 رای دریافت کرد.

حداقل یکی از مشترکین در انجمن استدلال کرد که بدون توجه به محتوا، Hulu انگیزه مالی برای فروش تبلیغات سیاسی دارد، اما این هفته Hulu اقداماتی را انجام داد که به نظر می‌رسد برای رسیدگی به شکایات طولانی مدت مشترکین – با مسدود کردن بیشتر تبلیغات سیاسی – اقدام کرد. دموکرات‌ها استدلال کرده‌اند که هولو برخی از تبلیغات سیاسی را که در مورد موضوعات کلیدی حزبی مانند حقوق سقط جنین، کنترل اسلحه و تغییرات آب و هوایی بحث می‌کنند، مسدود کرده است و واکنش‌های کاملاً متفاوت و فریاد تجمعی در توییتر به #بایکوت هولو را برانگیخته است.

مدیران اجرایی کمیته مبارزات انتخاباتی سناتورهای دموکرات، کمیته مبارزات انتخاباتی کنگره دموکرات و انجمن فرمانداران دموکرات، “سانسور هولو در مورد حقیقت ظالمانه، توهین آمیز و گام دیگری در مسیری خطرناک برای کشور ما است.” “رای دهندگان حق دارند حقایق مربوط به دستور کار جمهوری خواه MAGA را در مورد موضوعاتی مانند سقط جنین بدانند – و هولو با ممانعت از رای دهندگان از دانستن حقیقت در مورد سوابق حزب جمهوری خواه یا انکار این موضوعات، صدمه بزرگی به مردم آمریکا انجام می دهد.” “

11 پاراگراف باقی مانده را بخوانید | نظرات