• خانه
  • اخبار
  • سگا که هنوز همان کاری را که نینتندون انجام می دهد انجام می دهد، یک کنسول سی دی کوچک یکپارچهسازی با سیستمعامل سگا را معرفی می کند

سگا که هنوز همان کاری را که نینتندون انجام می دهد انجام می دهد، یک کنسول سی دی کوچک یکپارچهسازی با سیستمعامل سگا را معرفی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
سگا که هنوز همان کاری را که نینتندون انجام می دهد انجام می دهد، یک کنسول سی دی کوچک یکپارچهسازی با سیستمعامل سگا را معرفی می کند


Mega Drive Mini 2 سگا شامل بازی‌های سی‌دی سگا و برای کمی بیشتر، اجرای جذاب پلاگین سی‌دی سگا است.  اما حداقل در حال حاضر فقط برای ژاپن اعلام شده است.

بزرگنمایی / Mega Drive Mini 2 سگا شامل بازی‌های سی‌دی سگا و برای کمی بیشتر، اجرای جذاب پلاگین سی‌دی سگا است. اما حداقل در حال حاضر فقط برای ژاپن اعلام شده است. (اعتبار: سگا)

کنسول جنسیس مینی سگا یکی از تنها جعبه‌های شبیه‌سازی رترو دارای مجوز رسمی بود که به ترکیبی از کیفیت نرم‌افزار NES و SNES Classics و اصالت سخت‌افزار نزدیک شد، حتی اگر شبیه‌سازی آن بی‌نقص نبود و برخی از بازیکنان سنگین هنگام انتخاب بازی‌ها از دست می‌رفتند. Mini-Game Gear این شرکت همچنین اولین دستگاهی بود که مینی کنسول مد را قابل حمل ساخت.

سگا بار دیگر با Mega Drive Mini 2 به چاه بازمی گردد که در اکتبر امسال در ژاپن عرضه خواهد شد (Mega Drive به اصطلاح جنسیس خارج از ایالات متحده بود). این کنسول بدون مالیات 9980 ین هزینه خواهد داشت. با قیمت کمتر از 80 دلار، این با قیمت کنسول های کوچک قبلی مطابقت دارد.

Mega Drive Mini 2 شامل 50 بازی کاملا متفاوت خواهد بود که توسط عناوین سی دی سگا مانند سی دی Sonic the Hedgehog و سی دی نیروی درخشان. بازی های جدید Mega Drive نیز تحت تاثیر قرار گرفته اند مسابقه مجازی و نیروی رعد و برق IVو نسخه ای از بازی آرکید سگا منطقه فانتزی همچنین برای اندازه گیری خوب اضافه شده است ( Genesis Mini اصلی شامل منطقه فوق العاده فانتزیرکورد جنسیس در فرنچایز).

3 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات