• خانه
  • اخبار
  • سونی پرده به‌روزرسانی پلی‌استیشن پلاس را بالا می‌برد: ویژگی‌های جدید، فهرستی عجیب از بازی‌ها

سونی پرده به‌روزرسانی پلی‌استیشن پلاس را بالا می‌برد: ویژگی‌های جدید، فهرستی عجیب از بازی‌ها

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
سونی پرده به‌روزرسانی پلی‌استیشن پلاس را بالا می‌برد: ویژگی‌های جدید، فهرستی عجیب از بازی‌ها


شوخی‌های قبلی سونی حاکی از آن بود که در لیست به‌روزرسانی‌شده بازی‌های پلی‌استیشن پلاس، شاهد بازی‌های بیشتری در این هفته خواهیم بود.

بزرگنمایی / شوخی‌های قبلی سونی حاکی از آن بود که در لیست به‌روزرسانی‌شده بازی‌های پلی‌استیشن پلاس، شاهد بازی‌های بیشتری در این هفته خواهیم بود. (اعتبار: Sony Interactive Entertainment)

از هفته آینده، سرویس اشتراک پلی استیشن پلاس به طور انحصاری در آسیا بر روی پلتفرم های پلی استیشن و رایانه های شخصی مجدداً راه اندازی می شود و پس از آن در ماه ژوئن در مناطق دیگر راه اندازی مجدد می شود. در حالی که زمان کمی تا پایان باقی مانده است، سونی بالاخره تصمیم گرفت تا معرفی بازی های انتخابی خود را در سری جدیدی از سطوح اشتراک آغاز کند.

اما اعلامیه روز دوشنبه سونی با تبلیغاتی که قبلا دیده بودیم مطابقت نداشت. ما قبلاً می دانیم که 119 بازی در سه “مجموعه” PlayStation Plus عرضه می شوند و در سطح “Premium” سرویس 15 دلاری در ماه (با بازی های کمتر در سطح “Extra” 10 دلار / ماه) در دسترس خواهند بود. این تعداد در شش نسل از سیستم‌های پلی‌استیشن که سونی قبلاً پیش‌بینی کرده بود، به «۷۴۰ بازی» نزدیک نمی‌شود.

نمایندگان سونی فوراً به سؤالاتی در مورد اینکه آیا این تفاوت در دسترس بودن پس از راه اندازی سرویس کاهش می یابد، پاسخ ندادند. در حال حاضر، ما با اعلام این خبر که ممکن است بازی‌های بیشتری از هم اکنون تا هفته آینده در دسترس قرار گیرند، آزاردهنده مانده‌ایم، زیرا سونی این فهرست اولیه 119 نفره را «بعضی از بازی‌هایی» می‌نامد که در کتابخانه به‌روزرسانی‌شده پلی‌استیشن پلاس آمده‌اند.

24 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات