• خانه
  • اخبار
  • سونی و هوندا در حال همکاری برای ساخت طیف وسیعی از خودروهای الکتریکی هستند

سونی و هوندا در حال همکاری برای ساخت طیف وسیعی از خودروهای الکتریکی هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
سونی و هوندا در حال همکاری برای ساخت طیف وسیعی از خودروهای الکتریکی هستند


Vision-S 02 (سمت چپ) و Vision-S 01 (راست) یک جفت خودروی الکتریکی مفهومی هستند که توسط سونی ساخته شده‌اند.  این شرکت در حال پیوستن به هوندا برای ساخت طیف وسیعی از خودروهای الکتریکی است.

بزرگنمایی / Vision-S 02 (سمت چپ) و Vision-S 01 (راست) یک جفت خودروی الکتریکی مفهومی هستند که توسط سونی ساخته شده‌اند. این شرکت در حال پیوستن به هوندا برای ساخت طیف وسیعی از خودروهای الکتریکی است. (اعتبار: سونی)

روز جمعه متوجه شدیم که هوندا و سونی در حال متحد شدن برای یک اتحاد استراتژیک هستند. این دو شرکت در حال راه اندازی یک سرمایه گذاری مشترک جدید برای طراحی و فروش طیف وسیعی از وسایل نقلیه الکتریکی پیشرفته و خدمات حرکتی هستند. اولین خودروی الکتریکی باید در سال 2025 به بازار عرضه شود.

ما اولین نگاه واقعی خود را به جاه طلبی های سونی در زمینه خودرویی داشتیم زمانی که این غول لوازم الکترونیکی مصرفی از نمایشگاه الکترونیک مصرفی 2020 در لاس وگاس برای نمایش خودروی مفهومی به نام Vision-S استفاده کرد. این خودروی فوق‌العاده شیک، ویترینی از چهار چرخ متحرک برای فناوری لمسی سونی بود و فضای داخلی داشت که مصرف محتوای سرگرمی دیجیتال سونی را آسان می‌کرد.

سونی در حال کار با تامین کنندگان خودروهای سنتی مانند بوش، کانتیننتال و مگنا اشتایر بر روی این مفهوم است و سال بعد دوباره آن را در ویدئوهایی از تست Vision-S در اتریش دیدیم. Magna Steyr در صنعت خودروسازی به دلیل توانایی خود در قرارداد وسایل نقلیه برای خودروسازان از جمله BMW، جگوار، مرسدس بنز و تویوتا شناخته شده است. کارخانه آن در گراتس اتریش است.

6 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات