• خانه
  • اخبار
  • سونی قبل از راه‌اندازی مجدد، «ترتیب» اشتراک‌های ارزان PS Plus را متوقف کرده است

سونی قبل از راه‌اندازی مجدد، «ترتیب» اشتراک‌های ارزان PS Plus را متوقف کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
سونی قبل از راه‌اندازی مجدد، «ترتیب» اشتراک‌های ارزان PS Plus را متوقف کرده است


به نظر نمی‌رسد تا زمانی که پلی‌استیشن پلاس در ماه ژوئن به ساختار چند لایه‌ای جدید خود نرود، چنین کارت‌های اشتراکی کار نمی‌کنند.

بزرگنمایی / به نظر نمی‌رسد تا زمانی که پلی‌استیشن پلاس در ماه ژوئن به ساختار چند لایه‌ای جدید خود نرود، چنین کارت‌های اشتراکی کار نمی‌کنند.

سونی به‌طور موقت کاربران را از تمدید اشتراک‌های PlayStation Plus و PlayStation Now تعلیق کرده است، تلاشی آشکار برای جلوگیری از تبدیل مشتریان به اشتراک‌های ارزان‌تر به اشتراک‌های PlayStation Plus Premium گران‌تر در حالی که سرویس‌ها تا ماه ژوئن به یک ساختار یکپارچه و چند لایه جدید منتقل می‌شوند.

مشترکین فعلی پلی استیشن پلاس که در تلاشند اشتراک خود را از طریق فروشگاه آنلاین پلی استیشن تمدید کنند، با پیامی مرموز مواجه شده اند که می گوید: «نمی توانم بخرم. نمی توانم به سبد خرید اضافه کنم. شما قبلا این مورد را خریداری کرده اید. کاربران اینترنت مشکلات مشابهی را با استفاده از کارت های پیش پرداخت فیزیکی پلی استیشن پلاس برای تمدید اشتراک خود گزارش می دهند. با این حال، حساب‌هایی که در حال حاضر مشترک پلی‌استیشن پلاس نیستند، هنوز تا یک سال قابل ثبت هستند.

در همین حال، اشتراک‌های اشتراک پخش جریانی PlayStation Now سونی دیگر برای خرید در فروشگاه PlayStation موجود نیست. ناحیه صفحه اشتراک‌های فروشگاه که قبلاً این اشتراک در آن فهرست شده بود، اکنون پیامی را به کاربران نشان می‌دهد که «PlayStation Now به زودی تغییر می‌کند و با PlayStation Plus ادغام می‌شود». این پیام بازیکنان را به صفحه سؤالات متداول هدایت می کند.

9 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات