• خانه
  • اخبار
  • سونی اولین نگاهی به هدفون های توپ مانند PSVR2 ارائه می دهد

سونی اولین نگاهی به هدفون های توپ مانند PSVR2 ارائه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
سونی اولین نگاهی به هدفون های توپ مانند PSVR2 ارائه می دهد


در نورهای آبی درخشان PSVR اصلی، خیلی طولانی بگویید

بزرگنمایی / در نورهای آبی درخشان نسخه اصلی PSVR خیلی طولانی بگویید (اعتبار: بلاگ پلی استیشن)

دقیقاً یک سال پیش، در چنین روزی سونی برای اولین بار پلی استیشن VR2 (که در آن زمان نامش مشخص نبود) معرفی شد. امروز، این شرکت اولین عکس‌ها از طراحی هدفون سازگار با PS5 را نشان داد که تعدادی از تغییرات زیبایی‌شناختی و عملکردی را نسبت به PSVR اصلی سال ۲۰۱۶ نشان می‌دهد.

در یک پست وبلاگی صبح سه شنبه، سونی تایید کرد که PSVR2 از ارگونومی و تعادل کلی اولین PSVR تقلید خواهد کرد. این به معنای یک هدبند قابل تنظیم است که زیر پشت جمجمه و اطراف جلوی پیشانی جمع می‌شود و پایه‌ای برای محدوده قابل تنظیمی ارائه می‌دهد که جلوی چشم آویزان می‌شود. هنگامی که اولین PSVR را در سال 2016 بررسی کردیم، این طراحی را “بسیار راحت” نامیدیم، بنابراین خوشحالیم که سونی این بار خیلی با این ارگونومی درگیر نشد.

نمای جانبی بر هدبند و طراحی دید آویزان تأکید دارد.

نمای جانبی بر هدبند و طراحی دید آویزان تأکید دارد. (اعتبار: بلاگ پلی استیشن)

در مورد تغییرات قابل توجه در طراحی، PSVR2 اکنون یک دیسک تنظیم لنز ارائه می دهد که می تواند هر لنز را به طرفین بکشد تا با فاصله بین مردمک های پخش کننده مطابقت داشته باشد. به دست آوردن یک تطابق خوب می‌تواند کلید ایجاد فوکوس واضح و جلوگیری از خستگی چشم و بیماری حرکت واقعیت مجازی باشد، به همین دلیل است که چنین لغزنده‌های لنز برای سال‌ها یکی از ویژگی‌های رایج هدفون‌هایی مانند Oculus Rift و Quest بوده‌اند.

5 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات