منو سایت

  • خانه
  • سونی اسپیکر بی سیم جدید Dolby Atmos خود را معرفی کرد

سونی اسپیکر بی سیم جدید Dolby Atmos خود را معرفی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

امروز سونی از جدیدترین مدل بلندگوی گردن بی سیم خود با نام SRS-NS7 رونمایی کرد. این محصول اولین بلندگوی جهان با قابلیت Dolby Atmos است. SRS-NS7 مجهز به فرستنده بلوتوث WLA-NS7 است و این ماژول به همراه تلویزیون های سری BRAVIA XR صدای Dolby Atmos را به بلندگو منتقل می کند.

کاربران می توانند از برنامه 360Spatial Sound Personalizer برای گرفتن عکس از گوشه های خود و استفاده از این تصاویر برای ایجاد نقشه های HRTF از گوشه ها استفاده کنند. سپس این کارت به سیستم Atmos بازگردانده می شود و فضای Atmos طوری تنظیم می شود که با گوش و سر کاربر مطابقت داشته باشد.

استفاده از بلندگوی SRS-NS7 همراه با فرستنده WLA-NS7 و تلویزیون BRAVIA XR می تواند در کاهش تأخیر صدا و بهبود تجربه مشاهده موثر باشد. با این حال ، عملکرد تاخیر کم تنها در صورتی کار می کند که از فرستنده WLA-NS7 با تلویزیون های BRAVIA XR استفاده کنید. در واقع ، این ویژگی با تلویزیون های دیگر از جمله محصولات سونی سازگار نخواهد بود.

بلندگوی SRS-NS7 علاوه بر اتصال به فرستنده تلفن همراه ، می تواند به تلفن هوشمند یا تمام منابع صوتی بلوتوث متصل شود. همچنین ، به لطف میکروفون بلندگو ، کاربران قادر به برقراری تماس هستند. علاوه بر این ، SRS-NS7 را می توان به طور همزمان به دو دستگاه مختلف متصل کرد. بنابراین کاربران می توانند بلندگو را همزمان به رایانه و تلفن هوشمند خود متصل کنند.

بلندگوی SRS-NS7 از طراحی دو درایور استفاده می کند. این ابزار مجهز به یک راننده فعال و یک هیت سینک منفعل در هر طرف است. هر دو عنصر دارای زاویه ای رو به بالا برای موقعیت دقیق صدا هستند. این اسپیکر دارای روکش پارچه ای و بند گردن انعطاف پذیر است. همچنین حفاظت IPX4 را در برابر پاشش مایع تضمین می کند.

سونی ادعا می کند که باتری این اسپیکر در 12 ساعت شارژ می شود. در صورت خالی شدن باتری ، کاربران می توانند با شارژ سریع بلندگو در مدت 10 دقیقه ، صدا را به مدت 60 دقیقه پخش کنند. اسپیکر SRS-NS7 با قیمت 300 دلار در دسترس است و امروز پیش خرید می شود. از 5 اکتبر آغاز می شود. فرستنده بی سیم WLA-NS7 نیز به طور جداگانه با قیمت 60 دلار فروخته می شود. این ماژول همچنین می تواند برای سایر هدست های بلوتوث سونی انتخاب شده استفاده شود. برای مشاهده ویدئو با بلندگوی بی سیم SRS-NS7 اینجا را کلیک کنید.

سونی اسپیکر بی سیم جدید Dolby Atmos خود را معرفی کرد که اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.