• خانه
  • اخبار
  • سوبارو جدیدترین خودروسازی است که ناوبری what3words را اضافه کرده است

سوبارو جدیدترین خودروسازی است که ناوبری what3words را اضافه کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
سوبارو جدیدترین خودروسازی است که ناوبری what3words را اضافه کرده است


What3words سیاره را به مربع های 3 × 3 متر تقسیم می کند و به هر آدرسی که به طور تصادفی تولید می شود سه کلمه اختصاص می دهد.

بزرگنمایی / What3words سیاره را به مربع های 3 × 3 متر تقسیم می کند و به هر آدرسی که به طور تصادفی تولید می شود سه کلمه اختصاص می دهد. (اعتبار: What3words)

سیستم‌های اطلاعات سرگرمی در چند دهه اخیر مسیر طولانی را طی کرده‌اند که عمدتاً به دلیل تقاضای مصرف‌کنندگان برای ناوبری در خودرو بوده است. اما چه سیستمی توسط نقشه زنده جونز یا مجموعه‌ای از ماهواره‌های سیستم موقعیت‌یابی جهانی نیرو می‌گیرد، یک مشکل همیشگی وجود دارد: پیدا کردن مکان مناسب می‌تواند دردسرساز باشد.

ساده ترین راه حل استفاده از مختصات طول و عرض جغرافیایی خواهد بود، اما اکثر ما طول و عرض جغرافیایی را روان صحبت نمی کنیم و حتی کمتر از ما آدرس خود را در آن مختصات می دانیم. اینجا جایی است که what3words وارد می شود. و روز چهارشنبه، این شرکت سوبارو را به لیست خودروسازانی که با آنها همکاری می کند اضافه کرد و به مرسدس بنز، جگوار لندرور، فورد، لامبورگینی، لوتوس و میتسوبیشی پیوست.

What3words یک شرکت نقشه برداری است که به ناوبری متفاوت نگاه می کند. این سیاره را به شبکه ای از مربع ها تقسیم می کند که هر کدام 3×3 متر است. هر یک از این مربع ها شناسه مخصوص به خود را دریافت می کنند که از سه کلمه تصادفی تشکیل شده است – از این رو نام شرکت.

4 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات