• خانه
  • اخبار
  • سناتورهای جمهوری خواه می خواهند ارز دیجیتال چین را از برنامه ها و اپ استورهای ایالات متحده ممنوع کنند

سناتورهای جمهوری خواه می خواهند ارز دیجیتال چین را از برنامه ها و اپ استورهای ایالات متحده ممنوع کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
سناتورهای جمهوری خواه می خواهند ارز دیجیتال چین را از برنامه ها و اپ استورهای ایالات متحده ممنوع کنند


تصویری از نماد یوان یا یوان چین.

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Getty Images | Diyun Zhu)

سه سناتور جمهوری‌خواه قانونی را پیشنهاد می‌کنند که فروشگاه‌های اپلیکیشن را از حمل اپلیکیشن‌هایی که با استفاده از ارز دیجیتال چین پرداخت می‌کنند، ممنوع می‌کند. قانون محافظت از آمریکایی‌ها در برابر ارزهای دیجیتال اقتدارگرا، فروشگاه‌های برنامه ایالات متحده را از حمل یا نگهداری هر برنامه‌ای که «تراکنش‌های e-CNY را پشتیبانی می‌کند یا اجازه می‌دهد»، که به‌عنوان یوان دیجیتال یا یوان دیجیتال نیز شناخته می‌شود، منع می‌کند.

اپ استورها همچنین از نگهداری یا اجازه تراکنش های یوآن دیجیتال منع خواهند شد. این لایحه به طور گسترده فروشگاه برنامه را به عنوان “یک وب سایت، نرم افزار نرم افزار یا سایر خدمات الکترونیکی در دسترس عموم تعریف می کند که برنامه های کاربردی را از توسعه دهندگان شخص ثالث بین کاربران رایانه، دستگاه تلفن همراه یا هر دستگاه رایانه ای همه منظوره دیگر توزیع می کند.”

این لایحه توسط سناتور تام کاتن از آرکانزاس، مایک براون از ایالت ایندیانا و مارکو روبیو از فلوریدا پیشنهاد شد. کاتن در مطبوعاتی گفت: “حزب کمونیست چین از ارز دیجیتال خود برای کنترل و جاسوسی از هر کسی که از آن استفاده می کند استفاده خواهد کرد. ما نمی توانیم این فرصت را به چین بدهیم – ایالات متحده باید تلاش چین برای تضعیف اقتصاد ما در هسته خود را رد کند.” انتشار پنجشنبه

13 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات