منو سایت

  • خانه
  • سری گلکسی واچ 4 سامسونگ اولین به روزرسانی نرم افزاری خود را دریافت کرد

سری گلکسی واچ 4 سامسونگ اولین به روزرسانی نرم افزاری خود را دریافت کرد

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

ساعت های هوشمند سامسونگ گلکسی واچ 4 و گلکسی واچ 4 کلاسیک که هفته گذشته معرفی شدند ، جمعه این هفته به فروش می رسند. اما طبق اخبار ، سامسونگ اولین به روز رسانی نرم افزاری این ساعت های هوشمند را امروز ، قبل از عرضه رسمی منتشر کرد.

شماره نسخه این به روز رسانی R8xxXXU1BUH5 است و حدود 290 مگابایت حجم دارد. این به روز رسانی عملکرد این ساعت های هوشمند را بهبود می بخشد و برخی از خطاها و مشکلات گزارش شده را تصحیح می کند. لازم به ذکر است که لیست تغییرات اعمال شده در این بروزرسانی ، ایجاد برخی ویژگی های جدید یا توسعه یافته در آن را نشان می دهد ، اما اطلاعات و جزئیات دقیقی در مورد این ویژگی ها تا کنون گزارش نشده است.

کاربران ساعت های هوشمند سامسونگ Galaxy Watch 4 و Galaxy Watch 4 Classic می توانند این به روز رسانی را از طریق برنامه Wearable نصب شده بر روی تلفن هوشمند متصل به ساعت هوشمند خود دریافت کنند.

شایان ذکر است که ساعت های هوشمند سامسونگ Galaxy Watch 4 و Galaxy Watch 4 Classic دارای رابط کاربری One UI بر اساس سیستم عامل Wear OS و مجهز به پردازنده Exynos W920 هستند. کاربران محترم وب سایت iTirsan ، در اینجا می توانید مشخصات دقیق ساعت های هوشمند کلاسیک Galaxy Watch 4 و Galaxy Watch 4 را مشاهده کنید.

سامسونگ گلکسی واچ سری 4 اولین به روز رسانی نرم افزار را دریافت کرد اولین بار در اخبار فنی و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.