منو سایت

  • خانه
  • سرویس Apple Fitness Plus در 15 کشور جدید راه اندازی شد

سرویس Apple Fitness Plus در 15 کشور جدید راه اندازی شد

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

به گفته اپل ، سرویس Apple Fitness Plus اواخر امسال در اختیار مصرف کنندگان 15 کشور جدید قرار می گیرد. این کشورها عبارتند از ؛ اتریش ، برزیل ، کلمبیا ، فرانسه ، آلمان ، اندونزی ، ایتالیا ، مالزی ، مکزیک ، پرتغال ، روسیه ، عربستان ، اسپانیا ، سوئیس و امارات متحده عربی.

سرویس Fitness Plus اپل ، که قبلاً به زبان انگلیسی در دسترس بود ، اکنون با شش زیر زبان مختلف با راه حل اصلی زیرنویس اپل در دسترس خواهد بود. شایان ذکر است که هنوز مشخص نیست که این زیرنویس ها شامل چه زبان هایی می شوند.

علاوه بر موارد فوق ، روش تمرین پیلاتس به سرویس تناسب اندام اپل اضافه شده است ، که آخرین تمرین است که توسط دو مربی جدید ، Marimba Gold Watt و Darryl Whiting آموزش داده شده است. تمام تمرینات فوق 10 ، 20 یا 30 دقیقه طول می کشد و سطوح مختلف مهارت را پوشش می دهد. تمرینات جدید تمرین “آماده شدن برای فصل برف” نیز با آموزش دو دارنده مدال طلای المپیک و تد لیگتی قهرمان پنج دوره جام جهانی و همچنین مربی اسنوبرد به نام آنیا گارسیا به Fitness Plus اضافه شد.

توانایی انجام تمرینات گروهی با پلتفرمی به نام SharePlay به 32 نفر امکان می دهد تمرینات را به طور همزمان تماشا کرده و انجام دهند.

یک تمرین گروهی شامل چرخه های فعالیت و ویژگی ای به نام Burn Bar است که اطلاعات مربوط به اعضای گروه را از Apple Watch دریافت می کند تا شرکت کنندگان بتوانند هنگام راه رفتن پیشرفت یکدیگر را مشاهده کنند.

مشترک سرویس Fitness Plus شوید

اشتراک Fitness Plus 9.99 دلار در ماه یا 79.99 دلار در سال است. شایان ذکر است که این اشتراک شامل برنامه One Premier اپل نیز می شود. اشتراک سه ماهه این ویژگی با خرید Apple Watch 3 Series یا مدل های جدیدتر به طور خودکار برای کاربر فعال می شود. لازم به ذکر است که کاربران اپل واچ همچنین می توانند از اشتراک یک ماهه رایگان سرویس Fitness Plus استفاده کنند.

سرویس Apple Fitness Plus ، در 15 کشور جدید منتشر شد. اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.