• خانه
  • اخبار
  • ساندار پیچای، مدیرعامل گوگل می‌گوید بهره‌وری آن‌جا نیست که باید باشد.

ساندار پیچای، مدیرعامل گوگل می‌گوید بهره‌وری آن‌جا نیست که باید باشد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ساندار پیچای، مدیرعامل گوگل می‌گوید بهره‌وری آن‌جا نیست که باید باشد.


یک لوگوی بزرگ گوگل در میان فضای سبز ظاهر می شود.

بزرگنمایی (اعتبار: شان گالوپ | گتی ایماژ)

ساندار پیچای، مدیر عامل گوگل، ظاهراً فکر می کند که گوگل جا دارد تا شرکتی متمرکزتر باشد. سی‌ان‌بی‌سی گزارش می‌دهد که مدیرعامل اخیراً یک مجمع عمومی تشکیل داده و – پس از گفتن این که شرکت «در حال حاضر» هیچ اخراج‌ای را برنامه‌ریزی نمی‌کند – گفت که او گوگل کارآمدتر می‌خواهد.

در این گزارش به نقل از پیچای آمده است: «نگرانی‌های واقعی وجود دارد که بهره‌وری کلی ما در حدی نیست که باید به تعداد کارمندانی که داریم باشد». مدیرعامل اضافه کرد که او می‌خواهد “فرهنگی ایجاد کند که بیشتر بر روی ماموریت متمرکز باشد، بیشتر بر محصولات ما متمرکز باشد، بیشتر بر مشتریان متمرکز شود. ما باید به این فکر کنیم که چگونه می‌توانیم حواس‌پرتی‌ها را به حداقل برسانیم و واقعاً سطح برتری در محصول را بالا ببریم. و همچنین بهره وری».

درخواست برای تمرکز بیشتر پس از گزارش درآمد سه ماهه دوم گوگل در هفته گذشته صورت گرفت، جایی که شرکت مادر گوگل، آلفابت، انتظارات درآمدی خود را در میان آنچه که روث پورات، مدیر مالی مالی، “عدم اطمینان در محیط اقتصادی جهانی” بود، از دست داد. ماه گذشته پیچای همچنین اعلام کرد که قصد دارد استخدام را تا پایان سال به تعویق بیندازد. گوگل همچنین روند ارزیابی عملکرد خود را در سال جاری با هدف “ایجاد مسیر آسان تر برای تبلیغات” و “کاهش تشریفات اداری” اصلاح کرد. نیویورک تایمز در سال 2021 در افشای سبک مدیریت پیچای، گوگل را شرکتی رو به زوال و بلاتکلیف در یک “بوروکراسی فلج کننده” توصیف کرد.

3 پاراگراف باقی مانده را بخوانید | نظرات