• خانه
  • اخبار
  • سامسونگ 10000 اپلیکیشن گوشی و صفحه اصلی خود را درگیر کرده است

سامسونگ 10000 اپلیکیشن گوشی و صفحه اصلی خود را درگیر کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
سامسونگ 10000 اپلیکیشن گوشی و صفحه اصلی خود را درگیر کرده است


Galaxy S22 Ultra.  یک قلم وجود دارد.

بزرگنمایی / Galaxy S22 Ultra. یک قلم وجود دارد. (اعتبار: سامسونگ)

سامسونگ در مورد نحوه برخورد با برنامه های بنچمارک مجدداً به آب داغ بازگشته است. این بار، این شرکت متهم است که 10000 برنامه اندرویدی را مهار کرده است، اما نه برنامه های مقایسه ای. به نظر می رسد طرح OnePlus سال گذشته راه اندازی شد. به جای افزایش سرعت SoC هنگام اجرای یک برنامه معیار، OEM ها اکنون به اندروید روی آورده اند پایین عملکرد تلفن هر بار که یک برنامه تست مقایسه کار نمی کند. این مثل خیانت در معیار است، اما برعکس.

برنامه throttling سامسونگ سرویس Game Optimizer نام دارد. کاربران صفحه پیام Clen.net کره ای نتایج بسیار متفاوتی را از تست بنچمارک دریافت کردند که بستگی به این دارد که آیا برنامه های بنچمارک نام اصلی خود را دارند یا خیر. با تغییر نام بسته‌های برنامه‌های محک‌گذاری محبوب – بنابراین Game Optimizer را وادار کرد تا یک برنامه معیار را به عنوان یک برنامه معمولی در نظر بگیرد – نتایج در Galaxy S10، S20، S21 و S22 جدید 13 تا 45 درصد کاهش یافت. به طور معمول، رفتار throttling توسط کاربر کنترل نمی شود، اما کاربران با تغییر برنامه ها، سرویس را فریب می دهند.

جان پول، توسعه‌دهنده اصلی Geekbench، توانست تغییرات شدید در عملکرد را بر اساس اینکه S22 معتقد است با یک بنچمارک یا یک بازی کار می‌کند، بازتولید کند. Poole نام بسته Geekbench را به آن تغییر داد Genshin Impact، یک بازی محبوب، و شاهد افت شدید نتایج بنچمارک بودیم. اسنپدراگون گلکسی اس 22 امتیاز تک هسته ای خود را 46 درصد کاهش داد، در حالی که امتیاز چند هسته ای 35 درصد کاهش یافت. پول تأیید کرد که این رفتار در Exynos S10 نیز وجود دارد.

6 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات