• خانه
  • اخبار
  • سامسونگ گلکسی زد فولد 4 فاش شد، سامسونگ معرفی در 10 آگوست را تایید کرد

سامسونگ گلکسی زد فولد 4 فاش شد، سامسونگ معرفی در 10 آگوست را تایید کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
سامسونگ گلکسی زد فولد 4 فاش شد، سامسونگ معرفی در 10 آگوست را تایید کرد


رندر رسمی Z Fold 4.

بزرگنمایی / رندر رسمی Z Fold 4. (اعتبار: Evan Blass / 91Mobiles)

رویداد بزرگ بعدی معرفی محصول سامسونگ به طور رسمی در 10 آگوست برگزار می شود نشت قبلی توسط ایوان بلاس با نام مستعار Evleaks که آن تاریخ را مشخص کرد، حساب توییتر سامسونگ کم و بیش این گزارش را تایید کرد. پازل با “081022” به عنوان پاسخ. گلکسی زد فولد 4، گلکسی زد فلیپ 4، گلکسی واچ 5 و هدفون Buds2 Pro در این نمایشگاه انتظار می‌رود. سامسونگ اوقات خوبی را سپری می کند زیرا امروز اطلاعات بیشتری درز پیدا کرد. Evan Blass و 91Mobiles رندرهای رسمی گلکسی Z Fold 4 و Z Flip 4 را منتشر کرده اند.

طراحی خارجی این دو دستگاه تغییر چندانی نکرده است، اما شایعه شده است که انتظار داریم تغییرات زیادی در ابعاد و ابعاد داخلی داشته باشیم. انقضاء جهان یخی ادعا می کند که انتظار می رود گلکسی فولد یک بار دیگر کمی کوتاه تر و عریض تر شود. صفحه‌نمایش خارجی Fold 3 بسیار کوتاه و نازک است که می‌تواند منجر به مشکلات چیدمان، احساس تنگی کلی و صفحه‌کلید کوچک شود. کوتاه کردن و عریض کردن با Z Fold 4 صفحه جلویی را به نسبت تصویر معمولی گوشی نزدیک می کند. در داخل، کوتاه‌تر و عریض‌تر باید به رسانه و محتوای صفحه‌نمایش تقسیم‌شده کمک کند، جایی که تقسیم به دو گوشی هوشمند معمولی در کنار هم نزدیک‌تر خواهد بود.

اگر می خواهید Z Fold 4 را از زوایای بیشتری ببینید، این رندرهای غیر رسمی از Onleaks و Smartprix بهترین گزینه برای شما هستند. گزارش های متناقضی در مورد ضخامت دستگاه وجود دارد. رندر Onleaks دارای Z Fold 4 با ابعاد 155×130×7.1 میلی متر است. کوتاه‌تر، عریض‌تر و ضخیم‌تر از Fold 3 158.2×128.1×6.4mm است. در همین حال جهان یخی در ادامه می‌گوید که Fold 4 باریک‌تر از Fold 3 است، در حالی که باتری 4400 میلی‌آمپر ساعتی (همان Fold 3) را حفظ می‌کند.

2 پاراگراف باقی مانده را بخوانید | نظرات