منو سایت

  • خانه
  • سامسونگ می تواند تلویزیون های خود را در سراسر جهان از راه دور خاموش کند!

سامسونگ می تواند تلویزیون های خود را در سراسر جهان از راه دور خاموش کند!

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

یکی از دلایلی که اخبار سرقت از فروشگاه اپل اغلب کمتر از حد انتظار شنیده می شود این است که اپل گاهی اقدامات امنیتی خاصی را برای محصولات خود انجام داده است.

این پدیده به این معنی است که این شرکت در صورت سرقت محصولات خود می تواند از راه دور غیرفعال شود. در نتیجه ، سارقان فقط دستگاه های گران قیمت اما بدون استفاده خواهند داشت.

به نظر می رسد سامسونگ نیز چنین قابلیتی را در تلویزیون های خود نصب کرده است. سامسونگ پستی را در مورد رویدادی که در ماه ژوئیه در آفریقای جنوبی برگزار شد در وب سایت خود ارسال کرد. نقل قول شد.

مرکز توزیع محصولات سامسونگ غارت شده و تعدادی تلویزیون به سرقت رفته است. با این حال ، به نظر می رسد که سارقان از این عمل جنایتکارانه بهره چندانی نخواهند برد. زیرا سامسونگ تلویزیون های خود را به فناوری مسدود کردن از راه دور به نام TV Block مجهز کرده است.

به گفته غول کره ای ، “TV Block یک راه حل امنیتی از راه دور است که فعالسازی غیر موجه و غیر موجه تلویزیون های سامسونگ را تشخیص می دهد و اطمینان می دهد که این تلویزیون ها فقط توسط صاحبان حق آنها با گواهی خرید معتبر قابل استفاده است.” هدف از این فناوری ایجاد بازارهای ثانویه مربوط به فروش محصولات غیرقانونی در آفریقای جنوبی و خارج از آن است. این فناوری اکنون به طور پیش فرض روی همه تلویزیون های سامسونگ بارگیری می شود. “

با این حال ، باید توجه داشت که این بدان معنا نیست که سامسونگ تلویزیون شما را از راه دور غیرفعال می کند. اما شکی نیست که چنین ویژگی هایی باعث نگرانی افراد حقیقی و حقوقی می شود که نگران سطح دسترسی شرکت های شما مانند سامسونگ به تلویزیون شما هستند.

سامسونگ می تواند تلویزیون های خود را در سراسر جهان از راه دور خاموش کند! اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.