منو سایت

  • خانه
  • سال آینده ، آیپد پرو 11 اینچی اپل به صفحه نمایش مینی LED مجهز می شود

سال آینده ، آیپد پرو 11 اینچی اپل به صفحه نمایش مینی LED مجهز می شود

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

گزارشات منتشر شده در ماه جولای نشان می دهد که اولین iPad با صفحه نمایش قدیمی در سال آینده در دسترس نخواهد بود. با این حال ، شایعات قبلی به معرفی این تبلت در سال 2022 اشاره می کند. بر اساس شایعات ، قرار بود Apple Air iPad 22 از پنل قدیمی استفاده کند. اما طبق وب سایت 9to5Mac ، اکنون مینگ چیکو ؛ یک تحلیلگر مشهور اپل مدعی است که غول کوپرتینویی این تصمیم را کنار گذاشته است.

پیشتر در ماه مارس ، آقای کو اعلام کرد که تبلت های ارزان تر مانند آیپد ایر و آیپد پایین رده از فناوری قدیمی به جای هزینه بالای فناوری مینی LED استفاده می کنند. دیجی تایمز نیز ادعای مینگ چیکو را تأیید کرد. آخرین آیپد پرو 12.9 اینچی از صفحه نمایش مینی LED استفاده می کند. مشاوران زنجیره تامین Display نیز در ماه جولای اعلام کردند که اولین iPad با صفحه نمایش قدیمی تا سال 2023 در دسترس نخواهد بود.

مینگ چیکو خاطرنشان می کند که iPad Air 2022 اپل همچنان از پنل های TFT LCD استفاده می کند. این تصمیم بدیهی است به دلیل مسائل مربوط به عملکرد و هزینه است. وی در مورد استفاده از پنل های قدیمی در iPad Air 2023 اپل اظهار نظری نکرد.

با این حال ، چنین سناریویی محتمل به نظر می رسد. این به این دلیل است که LG قبلاً این فناوری را تجاری کرده است و شایعات قبلی نشان می دهد که شرکت کره ای پنل های قدیمی مورد نیاز برای iPad های 2023 را تامین می کند. همچنین انتظار می رود سامسونگ سرمایه گذاری خود را در نمایشگرهای قدیمی افزایش دهد.

چند روز پیش ، وب سایت کره ای The Elec بیانیه مشابهی داد. طبق اعلام نشریه ، سامسونگ پنل های قدیمی مورد نیاز برای آیپد 10.86 اینچی را تامین نمی کند. ظاهراً اپل می خواهد پانل هایی با ساختار پشته دو لایه تولید کند. استفاده از چنین ساختاری باعث افزایش روشنایی صفحه و افزایش عمر پنل تا 4 برابر می شود. از سوی دیگر ، سامسونگ بر استفاده از ساختار پشته تک لایه اصرار داشت.

آقای کو همچنین ادعا می کند که سال آینده آیپد پرو 11 اینچی اپل به صفحه نمایش مینی LED مجهز می شود. داشتن چنین نمایشگری همراه با تراشه M2 احتمالاً سری بعدی آیپد پرو را به یکی از بهترین تبلت های موجود در بازار تبدیل می کند. انتظار می رود مک بوک پرو 14 و 16 اینچی آینده اپل از همین فناوری استفاده کند. به گفته مینگ چیکو ، تولید محصولات سبک تر ، نازک تر و تاشو اصلی ترین رویکرد بلند مدت صنعت تبلت در 3 تا 5 سال آینده خواهد بود.

گفته می شود که اپل در حال توسعه یک دستگاه تاشوی است. اما انتشار این ابزار قبل از سال 2024 غیر منتظره به نظر می رسد.

سال آینده ، اپل به یک صفحه نمایش مینی LED مجهز می شود و سال آینده برای اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.